Date & time Venue Hybrydy Tickets 80 PLN Lineup Drzwi 21:00
Koncert 22:00
Ticket distribution bileteria palladium Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Braci Figo Fagot znają wszyscy!!! 
Te perełki polskiej sceny taneczno-rozrywkowej, w grudniu zawitają do Hybryd!!!
Oprócz takich hitów jak m.in. „Bożenka”, „Pisarz Miłości”, czy „Ooooo kończy się już noc”, na koncercie usłyszycie również materiał z najnowszej płyty chłopaków!
A po koncercie bawić będziemy się dalej na after party!!! Klimat przedświąteczny więc śledzika i wódeczki nie zabraknie!!!
W tym roku gwiazdka przychodzi 2 tygodnie wcześniej! 

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Jako support wystąpi zespół Gorgonzolla – dwa różne wokale, dwa odmienne style, szczery przekaż i mocna muzyka. Tak w skrócie można opisać warszawski zespół, który od 2013 roku regularnie koncertuje w całej Polsce. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem ”Eksploatowani” zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. W październiku pojawił się drugi album, którego tytuł to ‘Konsumpcja’. Krążek promowany jest przez tytułowy singiel, który został ciepło przyjęty na
Pol’and’ Rock Festival 2019 (scena Wiewiórstock). Kliip do wspomnianego numeru można znaleźć poniżej :

Cały album ‘Konsumpcja’ dostępny jest na streamingach i Youtube.

Bilety