Date & time Venue Palladium Tickets Moved Ticket distribution biletomat.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

UWAGA!
KONCERT PRZEŁOŻONY!
W związku ze zmieniającymi się warunkami logistyki koncertów międzynarodowych jesteśmy zmuszeni poinformować, że Apparat wraz z zespołem nie będą mogli pojawić się 7 września 2021 w Warszawie. Obecnie, wspólnie z managementem Artysty, szukamy obecnie nowego terminu. Bilety zakupione na wcześniejsze daty zachowują ważność.
Nową datę podamy wkrótce!

Jedna z najważniejszych postaci współczesnej elektroniki powraca do Polski! Sascha Ring, na scenie przedstawiający się jako Apparat, po znakomitych występach we Wrocławiu i Katowicach znów zagra nad Wisłą.

Niemal ćwierć wieku temu artysta rozpoczął swoją karierę od
klasycznego, zorientowanego na klubowe parkiety techno. Współtworzył berlińską wytwórnię Shitkatapult i nagrał dwa świetnie przyjęte albumy z Ellen Allien, ale po latach stwierdził, że znacznie bliżej mu do tworzenia dźwięków niż beatów. Niemiec, którego szersza publiczność może kojarzyć także z kultowego tria Moderat, ma na swoim koncie sześć długogrających albumów. Ostatni z nich, zeszłoroczny „LP5″, został nominowany do nagrody Grammy w kategorii _najlepsza płyta elektroniczna. To krążek, który potwierdza, jak dużą eklektyczną ewolucję przeszedł jego styl. Producent sprawnie meandruje między gatunkami, łącząc ze sobą balladowy, melancholijny pop, trip-hop, atmosferyczny ambient i IDM.

W twórczości Apparata, która pojawiła się w takich serialach jak
„Breaking Bad” czy Netflixowe „Dark”, słychać duży talent do
snucia rozbudowanych, filmowych wręcz narracji i budowania
niepowtarzalnego nastroju. Nieprzeciętna atmosfera to także
charakterystyczny znak jego koncertów, podczas których nowoczesna elektronika zderza się z aranżacjami rozpisanymi na rozbudowane instrumentarium.