Date & time Venue Hybrydy Tickets 39/49/79/110/189/295 PLN Lineup 13:30 – otwarcie wejść dla osób z biletami Super VIP – start Meet & Greet dla osób z biletami Super VIP
14:30 – otwarcie wejść dla osób z biletami VIP
15:00 – start Meet & Greet dla osób z biletami VIP
16:00 – otwarcie wejść dla osób z biletami Early Entrance i FAN (wcześniejsze wejście)
16:30 – otwarcie wejść dla wszystkich dla wszystkich (bilety zwykłe, Multi Family)
17:00 – start koncertu
Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

4DREAMERS – CRUSH TOUR BY ZOZOLE! Zachęceni sukcesami i niesamowitym wsparciem oraz miłością fanów zespół zaprasza na swoją drugą trasę koncertową pod tytułem „Crush Tour by Zozole”! W ramach trasy 4DREAMERS odwiedzi 8 miast. 4DREAMERS bilety na koncerty już w sprzedaży!

Zespół 4DREAMERS to niekwestionowani królowie polskiej sceny młodzieżowej. Zaledwie w rok od spektakularnego debiutu w programie The Voice Kids zawładnęli sercami nastolatek w całej Polsce. Ich debiutancka płyta osiągnęła imponujące wyniki sprzedaży, a pierwsza trasa koncertowa była kompletnie wyprzedana.

Trasa będzie promować nową płytę zespołu, która ukaże się w już połowie lutego! Oznacza to, że fani usłyszą na koncertach nie tylko największe przeboje zespołu, ale także nowe utwory z drugiej płyty 4DREAMERS.

Dzięki współpracy z firmą Mieszko i marką ZOZOLE na trasie nie zabraknie unikalnych niespodzianek dla fanów. Trasa zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie niż debiutancki tour.

4DREAMERS bilety

Podobnie jak na poprzedniej trasie, bilety będą dostępne w kilku opcjach:

Bilet na koncert – 39,00 zł (upoważnia do udziału w koncercie)
Bilet na koncert Early Entrance – 49,00 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia i udziału w koncercie)
Bilet FAN – 79,00 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie, wcześniejszego wejścia i zawiera FANowski gadżet)
Bilet Multi Family – 110,00 zł (upoważnia do udziału w koncercie troje dzieci do lat 16 i jedną osobę dorosłą)
Bilet VIP – 189,00 zł (upoważnia do udziału w koncercie, Meet&Greet i zawiera FANowski gadżet VIP) [limitowana ilość 50 sztuk na jeden koncert]
Bilet Super VIP – 295,00 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia przed Meet&Greet, udziału w próbie #soundcheck, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z 4Dreamers, zawiera FANowski gadżet Super VIP i upoważnia do udziału w koncercie) [limitowana ilość 5 biletów na jeden koncert!]

Harmonogram dnia koncertowego:

13:30 – otwarcie wejść dla osób z biletami Super VIP – start Meet & Greet dla osób z biletami Super VIP
14:30 – otwarcie wejść dla osób z biletami VIP
15:00 – start Meet & Greet dla osób z biletami VIP
16:00 – otwarcie wejść dla osób z biletami Early Entrance i FAN (wcześniejsze wejście)
16:30 – otwarcie wejść dla wszystkich dla wszystkich (bilety zwykłe, Multi Family)
17:00 – start koncertu

Bilety: https://bit.ly/2T6op6H

OGRANICZENIA WIEKOWE

Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej!
Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez, młodszych niż 16 lat, a starszych niż 10 lat, zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.
Uczestnik imprezy między 16 a 18 rokiem życia może wziąć w niej udział bez opiekuna, ale musi posiadać wypełnione OŚWIADCZENIE O ODPOWIEDZIALNOŚCI OPIEKUNA ZA UCZESTNIKA IMPREZY W WIEKU 0 – 18 LAT – oświadczenie do pobrania TUTAJ
Osoby powyżej 12 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa)