Date & time Venue Hybrydy Tickets 49 zł (przedsprzedaż) // 60 zł (w dniu koncertu) Lineup 19:00 - wejście
20:00 - start koncertu
Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium go-ahead.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością informujemy, że koncert Ady Suleiman zaplanowany na 6 kwietnia zostaje odwołany. Bilety można zwracać w miejscu zakupu. Poniżej oświadczenie Artysty:
“Hi everyone!Tthe shows I have coming up in Budapest, Poland, Austria and Czech Republic I have to cancel due to a fuck up our end. We are trying to find ways to hopefully come later in the year and so for this moment in time we cant make it which I’m gutted about.
Please keep looking out for information, we will deffo make it there in the end, peace”

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Ady Suleiman w Polsce! Artysta wystąpi 6 kwietnia w warszawskich Hybrydach.

Ady Suleiman to 25-letni piosenkarz pop i R&B pochodzący z okolic Notthingham. W 2018 roku ukazał się jego, długo wyczekiwany przez wszystkich, album „Memories”. Na płycie usłyszymy połączenia R&B, jazzu, neo-soulu, funku i delikatnego głosu wokalisty. „Memories” jest jednocześnie intymne i uniwersalne. Muzyk mówi wprost o swoich doświadczeniach – miłości, związkach, zmaganiu się ze zdrowiem psychicznym czy wątpieniu w siebie. Chce, aby ludzie uwierzyli w jego teksty, bo tylko w ten sposób mogą się do nich odnieść. „Wiem, że odwaliłem dobrą robotę, kiedy fani przychodzą do mnie i mówią, że te piosenki do nich przemówiły”, komentuje Ady.

W swojej karierze koncertował z artystami takimi jak Michael Kiwanuka, Laura Mvula, Leon Bridges czy Lianne Le Havas. Płyta „Memories” została wydana przez Kartel Music Group, po tym jak Suleiman zrezygnował ze współpracy z Syco – częścią Sony Music, by móc w pełni decydować o kierunku, w który chce iść przy powstawaniu albumu.
Gatunek: R&B, soul
Dla fanów: Michael Kiwanuka, Joy Crookes, Elli Ingram, Tom Misch, Poopy Ajudha, Mahalia

Sprzedaż biletów rusza w piątek 18.01 g.10.00

Bilety