Date & time Venue Hybrydy Tickets 60 zł (przedsprzedaż) // 70 zł w dniu koncertu Lineup 21:00 - drzwi
22:00 - Awali
00:05 - Zamilska
Tickets Cancelled Ticket distribution goout.net

Sorry, this entry is only available in Polish.

15 listopada mieliśmy się spotkać na koncercie z okazji
12-lecia auydycji – Awali // Zamilska. Niestety z przyczyn organizacyjno logistycznych, z ciężkim sercem musimy odwołać wydarzenie. Przepraszamy wszystkich za tę niedogodność. GoOut zwroty zrobi automatycznie.

Niech moc będzie z Wami!

Dwa koncerty w jeden wieczór.
Z okazji 12-lecia audycji Ciemna Strona Mocy w Trójce na scenie w Hybrydach wystąpi Awali (Praga) i nasza niepowtarzalna Zamilska.

Awali

Projekt Sofii-Tamary Shmidt obdarzonej ciepłym, kojącym głosem. Jej kompozycje balansują pomiędzy brudną elektroniką, delikatnym, melancholijnym downtempo i klasycznym minimalizmem. Jak sama o sobie mówi jest kombinacją klasycznie wyszkolonego pianisty i dyrygenta chóru, wokalistki samouka i muzyka. Komponuje, tworzy dźwięki i wizualizacje, pisze teksty, sama nagrywa i miksuje utwory w swoim domowym studio. Wszystko to pozwala jej pracować w najbardziej autentyczny sposób w poszukiwaniu granic pomiędzy emocjami. Chociaż występowała już na wielu scenach w Europie i na wielu festiwalach, (Lunchmeat, Euroconnections, United Islands, Electronic Crossroads – Colours of Ostrava, Female is the Future), to będzie to jej pierwszy koncert w Polsce.

https://www.awalimusic.com

Zamilska

Najjaśniejsza gwiazda polskiej sceny elektronicznej. Bezkompromisowa perfekcjonistka. Twarda ale skromna. Kompozytorka i producentka. Jak sama podkreśla jest samoukiem. Muzyki tworzonej przez Zamilską nie sposób włożyć w ramki. Oscylująca pomiędzy ciężkim techno, noisem, drapieżnym industrialem i world music przede wszystkim stawia na jakość, nie ilość. W tym roku ukazał się jej trzeci album „Uncovered“, który umocnił pozycję Zamilskiej, jak dla mnie najciekawszej postaci na elektronicznej polskiej scenie. Jej kompozycje doceniane są nie tylko u nas ale również na świecie. Iggy Pop i Mary Anne Hobbs wielokrotnie odtwarzali je na antenie radia BBC, a Trent Reznor rekomenduje ją na Spotify. Współpracowała z Nosowską, Quebonafide i Marią Peszek. Remiksowała Ritę Pax, The Dumplings, Natalię Fiedorczuk i ostatnio kompozycję Paula Temple „Cages“.

http://zamilska.com


Ciemna Strona Mocy w Trójce

13 października 2007 roku na antenie radiowej trójki wystartowała audycja muzyczna autorstwa Aleksandry Kaczkowskiej, następczyni Popołudniowych Rozmów z Dźwiękiem – Ciemna Strona Mocy. Autorka CSM sięga do wielu niszowych szufladek muzycznych. Trip hop, jazz, brudna elektronika i ciemniejsza alternatywa stoi tu na równi z muzyką klasyczną i filmową. Po 12 latach Ciemna Strona Mocy to już nie tylko audycja radiowa, ale to również zebrane wokół niej pokolenia słuchaczy. Dla nich nocne spotkania zaczynające się od słów „na trójkowym zegarze 5 minut po północy“ spędzane przy radioodbiorniku są czymś więcej niż tylko słuchaniem muzyki. To niesamowita społeczność ludzi, którzy poznając się dzięki audycji zawiązali trwałe przyjaźnie. CSM przez lata nadawania wychował kilku młodych radiowców i zaraził kolejnych słuchaczy miłością do radia. To dzięki ich głosom zamyka książkę Wiesława Weissa o najpopularniejszych audycjach w historii Trójki „33xTrójka“.

https://www.facebook.com/CSMwTrojce/
https://www.polskieradio.pl/9/351