Date & time Venue Palladium Tickets od 99 PLN Lineup drzwi: 17:00
koncert: 18:00
Ticket distribution bilety24.pl ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Szanowni Państwo,

Nowym terminem koncertu Ania Karwan ”Wszystko” w Warszawie jest przełożony na dzień 08.10.2021 r.
koncert z dnia 17.04.2021.

Licząc na Państwa obecność, pragniemy poinformować, iż zakupione bilety zachowują swoją ważność. Przysługuje też możliwość zwrotu biletów bezpośrednio w punkcie zakupu.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze zmianą daty koncertu prosimy o kontakt mailowy: [email protected].

Serdecznie pozdrawiamy
Agencja Muzyczna Union

Ania Karwan w trasie koncertowej! Artystka znana z VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej wyruszy w trasę koncertową. Ania Karwan bilety na koncerty już w sprzedaży!

Tak Ania mówi o nadchodzącej trasie koncertowej: Kiedy powstawał utwór „Wszystko” byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń i byciu najlepszą wersją samych siebie.

Debiutancka płyta Ani Karwan
Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 roku, był radiowy przebój „Głupcy”, który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Drugim singlem jest „Czarny Świt” – poruszająca ballada i najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim i najnowszym singlem jest „Słucham Cię w radiu co tydzień”, który przyniósł Ani aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

Bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/ania-karwan/