Date & time Venue Proxima Tickets 80-90 PLN Lineup Drzwi 19:00
Start 20:00
Ticket distribution eventim.pl knockoutprod.net
Bilety kolekcjonerskie dostępne na Knock Out Production
Links Facebook Event Artist link

Koncerty Annihilator, które miały się odbyć już w listopadzie tego roku zostały przeniesione na rok następny. Założyciel grupy, Jeff Waters opublikował kilka dni temu wideo na swoim profilu Facebook w którym tłumaczy powody przełożenia trasy koncertowej.
Ze względu na niedawną śmierć byłego wokalisty Randy’ego Rampage’a (Randy miał wystąpić w roli gościa specjalnego trasy) oraz problemy z paszportami – trasa, która miała się odbyć w listopadzie tego roku, zostanie przeniesiona na rok 2019.

Nowe terminy koncertów to:
23 listopada 2019 (sobota) – Kraków “Kwadrat”
24 listopada 2019 (niedziela) – Warszawa “Proxima”

Bilety na koncert, który miał się odbyć w Katowicach zachowują swoją ważność. Posiadając bilet na koncert w Katowicach można wejść na koncert w Krakowie (wejściówki można jednocześnie zwracać w miejscu zakupu).
Bilety na koncert w Warszawie zachowują swoją ważność (można je jednocześnie zwracać w miejscu zakupu).


Procedura zwrotu w sklepie Knock Out:
Osoby, które zakupiły bilety w sklepie Knock Out proszone są o napisanie wiadomości email na adres [email protected]. W treści maila prosimy podać:
– imię i nazwisko osoby zamawiającej
– numer zamówienia
Po weryfikacji dokonamy zwrotu wpłaconych środków na konto z którego dokonano zamówienia.

Eventim:
Aby dokonać zwrotu biletów zakupionych w sieciach Eventim proszę zapoznać się z paragrafem nr 10 z poniższego linku: http://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=PLE&doc=info/terms
W przypadku biletów ticketdirect, należy je wysłać wraz z formularzem na adres: [email protected].
W przypadku innych biletów z sieci Eventim: należy dowód zakupu, bilety i formularz zwrócić na adres Eventim Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Annihilator w Polsce! Thrash metalowa grupa wystąpi 24 listopada w katowickim MegaClubie oraz dzień później 25 listopada w warszawskiej Proximie.

Po niezwykle udanych występach u boku Testament i Death Angel w listopadzie 2017 roku (obydwa koncerty wyprzedały się do ostatniego miejsca!), Annihilator wraca do Europy – tym razem w roli headlinera! Kanadyjska grupa przyjedzie do Polski promować swój ostatni album „For The Demented”, który ukazał się 3 listopada nakładem Silver Lining Music.

ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal:
Kanadyjski Annihilator nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami, będąc częścią wspaniałego pakietu, obejmującego również dwie thrashowe legendy, Death Angel i Testament. Koncerty były wyprzedane, a publika reagowała wspaniale. Jednak we Wrocławiu i Warszawie kapela kierowana od 33 lat twardą ręką przez wirtuoza gitary Jeffa Watersa, dopiero zaczynała promocję szesnastego studyjnego albumu “For The Demented”, na którym zagościła wielka legenda kanadyjskiego metalu, Dan Beehler z Exciter. Właściwa trasa promująca odbędzie się w roku 2018.
Annihilator ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée, promującym nowy materiał. Fenomenalnie grający na gitarze i nieźle śpiewający Jeff Waters plus wspierający go muzycy, zawitają jesienią 2018 roku na dwa koncerty do naszego kraju, aby zaprezentować nowy set. Choć celem koncertów będzie promocja “For The Demented”, w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, jak “Alison Hell”, “King Of The Kill”, czy “Set The World On Fire”.

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod