Date & time Venue Proxima Tickets od 139 PLN Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution ticketclub.pl
www.stodola.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z powodu choroby Asafa Avidana oraz członków Jego zespołu, koncerty w Krakowie (7 kwietnia, Klub Kwadrat) oraz Warszawie (9 kwietnia, Klub Proxima) nie odbędą się w planowanych terminach. Zachęcamy do zapoznania się z wiadomością od Artysty:

“Cześć wszystkim,
trasa Anagnorisis Spring dobiega końca, ponieważ ja i inni członkowie mojego zespołu zachorowaliśmy na Covid.
Jak być może wiecie, czułem się chory i odwołałem trzy koncerty, aby wyleczyć się i móc dalej kontynuować koncertowanie. Chociaż czuję się już znacznie lepiej, uzyskałem pozytywny wynik testu na Covid, co oznacza, że ​​zgodnie z niemieckimi przepisami będę musiał pozostać na kwarantannie do momentu uzyskania wyniku negatywnego. Może to zająć ponad tydzień, a ponieważ inni członkowie mojego zespołu uzyskali po mnie pozytywny wynik testu, może minąć więcej czasu, zanim będą mogli zostać zwolnieni z kwarantanny. Piszę Wam o tym, aby powiedzieć, że w świetle obowiązujących przepisów i odpowiedzialności zarówno wobec załogi, jak i fanów, jedyną słuszną rzeczą na tym etapie jest zatrzymanie się, odpoczynek, zebranie myśli i powrót do kontynuowania trasy tego lata.
Naprawdę bardzo chciałem skończyć to, co zaczęliśmy i nie mogłem się doczekać oraz ciężko pracowałem, aby powrócić na scenę. Jestem rozczarowany i smutny, że musimy zatrzymać się w środku, ale szczerze jestem naprawdę szalenie dumny z całego mojego zespołu, że zaszliśmy tak daleko.
Wyruszenie w międzynarodową trasę koncertową w środku trwania globalnej pandemii był znanym ryzykiem. Wiedzieliśmy, że zmiany w przepisach, nieoczekiwany wzrost liczby przypadków zachorowań i ogólna niechęć ludzi do wychodzenia z domu i nabywania biletów skłoniły większość artystów do odwołania swoich tras. Ale my, głupi lub odważni, lub po prostu zmęczeni czekaniem, zdecydowaliśmy, że zrobimy tę trasę bez względu na wszystko.
I zrobiliśmy! W niecały miesiąc otworzyliśmy nasze serca grając przed przed tysiącami ludzi. To były pięknie przesycone wieczory z innymi ludzkimi istotami. Z muzyką na żywo!
Serce mi pęka z powodu konieczności odwołania reszty koncertów i nie przeżycia takich momentów w pozostałych zaplanowanych miastach. Ale my tam dotrzemy. W ciągu ostatnich kilku lat wciąż na nowo przypomina nam się, że jesteśmy tylko ludźmi, kruchymi i bezsilnymi, i że pewne rzeczy są poza naszą kontrolą. Ale w trakcie tego miesiąca koncertowania ponownie zobaczyłem tych wszystkich “tylko ludzi” w ich najpiękniejszym wydaniu. Zbierających się w salach, aby – z godnością i pięknem – przeniknąć przez swoje emocje przy pomocy estetyki sztuki. Rozumiejących naszą kruchość i nieistotność, a mimo to mających odwagę powiedzieć, że będziemy kontynuować. 🙂 A więc tak. Poddamy się kwarantannie. Zregenerujemy. Pozbieramy myśli. A potem będziemy kontynuować. Do zobaczenia z Wami wszystkimi wkrótce. Trzymajcie się.
Pozdrawiam serdecznie,
Asaf”

? Asaf Avidan powraca do Polski! Artysta obdarzony wyjątkowym głosem o hipnotyzującej barwie w kwietniu 2022 wystąpi w Krakowie oraz Warszawie. ⚡ Izraelska gwiazda rocka, folku i bluesa zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Anagnorisis” ?, który zapowiadają single „Earth Odyssey” oraz „Lost Horse”. ?

Anagnorisis to termin literacki ukuty przez Arystotelesa, określający nagłą chwilę rozpoznania, jakiego doświadczyć może postać. Oznacza moment, w którym poprzez odsłonięcie ukrytego wcześniej elementu fabuły, bohater zmierza się ze swoją prawdziwą tożsamością, przekraczając granicę ignorancji i zmierzając w kierunku wiedzy.
Po 10-letnim cyklu systematycznego koncertowania, zbliżający się do swoich 40. urodzin Asaf Avidan postanowił zrobić sobie co najmniej roczną przerwę od występów, by zastanowić się nad swoim życiem, karierą oraz sztuką. Wokalista zapragnął doświadczyć czasu i przestrzeni w inny sposób, niż w trakcie minionych lat. Avidan wybrał w tym celu stary wiejski dom we Włoszech, który następnie przekształcił w studio nagraniowe oraz swoiste miejsce odosobnienia. Jak sam przyznał, otaczały go tam zielone pola i gaje oliwne, dużo niebieskiego nieba, a także cisza i spokój.

Album „Anagnorisis” to siódmy album w karierze artysty, w tym czwarty wydany solowo. Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 r. “The Study on Falling”, który odniósł w naszym kraju wielki sukces.