Date & time Venue Proxima Tickets od 95PLN Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert zostaje przeniesiony z klubu Hydrozagadka do klubu Proxima. Wszystkie bilety zachowują ważność. Data i godzina pozostają bez zmian.

Bad Omens na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie wystąpią 10 lutego 2023 roku w Warszawie w ramach trasy promującej ich ostatnie wydawnictwo, “The Death Of Peace Of Mind”. Supportować ich będą Ghostkid oraz Oxymorrons! Bad Omens bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Bad Omens informacje
Bad Omens to kwartet, w którego skład wchodzą Noah Sebastian (wokal), Joakim “Jolly” Karlsson (gitara), Nick Rufillo (bas) i Nick Folio (perkusja). Zespół od początku swojej działalności związany jest ze sceną metalcore’ową, ale nie boi zapuszczać się w inne muzyczne rejony. Dowodem na to jest najnowszy, świetnie przyjęty album Amerykanów, “The Death Of Peace Of Mind”, na którym usłyszymy elektronikę, rocka czy wpływy muzyki alternatywnej. O tym, jak muzyczna wizja Bad Omens sprawdza się na żywo będziemy mogli się przekonać już na początku przyszłego roku!

Bad Omens bilety
Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

ebilet

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Ograniczenia wiekowe
Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia – tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ

Małoletni poniżej 13 roku życia – wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie kampusu ochota uniwersytetu warszawskiego, zwracamy się do wszystkich uczestników planowanego wydarzenia o:

• korzystanie z wejścia na teren campusu od strony ulicy Żwirki i Wigury,
• niezbliżania się do ogrodzonego płotami terenu budowy,
• zachowania bezpiecznej odległości od pojazdów budowlanych korzystających ze wspólnych dróg dojazdowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!
Klub Proxima