Date & time Venue Palladium Tickets 44/48 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl ewejsciowki.pl goout.net kupbilecik.pl

Drodzy Widzowie,
informujemy, iż spektakl “Balet Jezioro łabędzie” planowany na dzień 26.04.2020 godz. 11:00 zostaje odwołany. Jednocześnie zachęcamy do przybycia na kolejny terminy tego spektaklu już w nowym sezonie teatralnym tj: 22.11.2020.
Zwrot należności za bilety tylko w miejscu ich zakupu.
pozdrawiamy,
BOW
Palladium

Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego „Jezioro Łabędzie” zabierze Was do baśniowej krainy tańca i muzyki. Poznacie historię Odetty, księżniczki zaklętej w łabędzia przez złego czarownika Rotbarta. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Czy miłość i uczucie księcia Zygfryda ocalą Odettę przed klątwą Rotbarta? Czy uda jej się powrócić do świata ludzi? Tego dowiecie się już wkrótce, kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy…i zabiorą Was na swych skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty. Spektakl „Jezioro Łabędzie” to inscenizacja łącząca klasykę baletu z tańcem współczesnym. Jest skierowany dla dzieci od lat 3 do 100, oczaruje zarówno widza młodego jak i dorosłego.

Bilety