Date & time Venue Proxima Tickets 99/399/599 PLN Tickets Moved Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

“Dziewczęta i Chłopaki,
Pandemia znowu ogranicza nas i zmienia plany.
Nie oznacza to jednak, że o Was nie pamiętamy.
Daty listopadowe ulegają przeniesieniu na kwiecień 2022.
Już za kilka dni ogłosimy nowe terminy i mamy nadzieję, że w kwietniu już nic nie zmieni przeniesionej trasy. Czekamy by zobaczyć się z Wami pod sceną !!!”

Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na 5 koncertów.

Trasa promować będzie nowy album studyjny. Koncerty odbędą się w Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni oraz Warszawie.

Bars and Melody 2020 Sadboi tour – Poland

1. Rodzaje biletów:
General Ticket – 99zł
– Bilet upoważnia do wstępu na koncert

Regular VIP – 399zł
– Ograniczona ilość biletów!
– Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem – Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telfonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody.

Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

Platinum VIP – 599zł
– tylko 15 sztuk!
– Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.
BLACK TICKET
– Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić! Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.