Date & time Venue Palladium Tickets 70-90 PLN Tickets null Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl
media markt, saturn
palladium.art.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Zobacz wyjątkowy projekt BOXALITY, którego twórcą jest Agustin Egurrola! To taneczna opowieść o życiu bez ograniczeń. O poszukiwaniu wolności i swojej drogi wykraczającej poza wszystkie granice. Wyjątkowy pomysł, nieoczekiwane rozwiązania sceniczne oraz niesamowita muzyka Andrzeja Smolika, a przede wszystkim TANIEC w wykonaniu najlepszych tancerzy w Polsce to podstawowe atuty tego spektaklu.

Główna bohaterka przeprowadza nas przez świat emocji i rzeczywistych pragnień. Porzuca to, co znane i bezpieczne i, jak wierzy, podąża w stronę szczęścia zabierając nas ze sobą w nowy wymiar rzeczywistości.

Widzowie nie tylko będą świadkami tej historii ale też staną się jej częścią. Zobacz nowy wymiar teatru tańca!

Obsada: Grupa VOLT –Julia Adamczyk, Karolina Dziemieszkiewicz, Paulina Kubicka, Julia Żytko, Artur Golec, Bartek Kłecki, Marcin Mielczarczyk, Tomasz Prządka,

Reżyseria i choreografia: Agustin Egurrola

Muzyka: Andrzej Smolik

Produkcja: Egurrola Dance Studio

Czas trwania przedstawienia: 70 min

Ograniczenia wiekowe: powyżej 16 lat

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola – choreograf, tancerz, pedagog, osobowość telewizyjna, juror programów “Mam Talent” i ”You Can Dance – Po Prostu Tańcz”. Twórca choreografii i oprawy tanecznej do ogromnej ilości przedsięwzięć artystycznych, filmowych i telewizyjnych, spektakli teatralnych oraz imprez rozrywkowych. Znany także z realizacji wyjątkowych międzynarodowych widowisk – od Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej po oprawę Ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA.

Tym razem Agustin przygotował projekt wyjątkowy – oparty na własnym pomyśle i scenariuszu, wymykający się wszelkim schematom – to właśnie spektakl BOXALITY.

Andrzej Smolik

Andrzej Smolik – najbardziej uznany producent muzyczny w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów ( m.in.: Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Robert Gawliński, Krzysztof Krawczyk), wydaje swoje autorskie/producenckie płyty. Albumy sygnowane nazwiskiem SMOLIK cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej. Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.

Tym razem jest autorem muzyki do wyjątkowego projektu, wymykającego się wszelkim schematom – spektaklu tanecznego BOXALITY.plakat_boxality-POSTER