Date & time Venue Palladium Tickets 100/120 PLN Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl eventim.pl ewejsciowki.pl goout.net kupbilecik.pl Links GoOut link

Czwarta nad ranem, apartament Tony’ego Slawersa (Jakub Przebindowski) w hotelu New York Palace. Do drzwi uznanego psychoterapeuty dobija się pijana gwiazda filmowa (Małgorzata Foremniak), po chwili wpada jej mąż Richard Burton (Paweł Deląg). Zaczyna się histeryczny spektakl. Burzliwa historia miłości, nienawiści z psychoanalizą w tle. W podróżach, przez kolejne pokoje luksusowych apartamentów, podglądamy jak to jest „Być jak ElizabethTaylor”.

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR to sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski – to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę.

W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Towarzyszą im Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski. Dodatkowo wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu.

Miłość, zazdrość, gniew. Wszystko największego kalibru, bo rozgrywało się między dwiema wielkimi gwiazdami, a więc musi być jak w hollywoodzkiej produkcji. Silne emocje i niemożność życia osobno. Toksyczna miłość czy jednak romans stulecia?
Zarezerwuj swój bilet i przekonaj się na własne oczy jak to jest być jak Elizabeth Taylor.

Bilety