Date & time Venue Proxima Tickets Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu). Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
goout.net
media markt, saturn
ticketclub.pl ticketmaster.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert został odwołany! Poniżej oświadczenie córek artysty:

Z przykrością informujemy, że niestety znalazłyśmy się w sytuacji, w której czujemy, że musimy odwołać tegoroczny Brylfest.
Festiwal, który miał na celu upamiętnienie naszego Taty, w ostatnich tygodniach wywołał tak nieprzyjemne dla nas emocje, że nie jesteśmy w stanie zaangażować się w jego dalszą organizację.

Byłyśmy w trakcie przygotowania dużego koncertu tribute’owego z piosenkami, które tworzył i współtworzył Tata. Zaangażowanych było wielu wspaniałych muzyków, którym bardzo dziękujemy za gotowość i fantastyczne przygotowanie: Kuba Zwolan, Cygi Kondratowicz, Szem Ercz, Wojtek Gołebiowski, Martyna Gołębiowska, Mirek Szatkowski, Dominik Gałazka, TOMEK LIPIŃSKI, Tomek Szymborski, Gogo Szulc Kożuchowski, Konrad Januszek, Marcin Świetlicki, Muniek, Vienio, Wojciech Konikiewicz, Oskar Frydrych, Rozalka, Noah, Rajmund Luka Larry Okey Ugwu, Piotr Orz Orzechowski, Piotr Sinkiewicz, Michał Wandzilak, Roman Ślefarski, Sergiusz Lisecki, Kasia Kulis.
Wierzymy, że uda nam się kiedyś wspólnie zrealizować ten koncert. Prawie się udało, głównie dzięki takim ludziom wokół nas.

Bardzo dziękujemy naszym headlinerom, którzy bez zastanowienia zgłosili gotowość do zagrania: Lech Janerka, The Fruitcakes, Mitch & Mitch, Zgniłość.
Dziękujemy Klub Proxima za udostępnienie przestrzeni oraz mediom, które chciały wesprzeć nas swoim patronatem : Antyradio, Gazeta Wyborcza, Teraz Rock, Tygodnik Przegląd, Muzyka Przeciwko Rasizmowi, Free Colours.
Dziękujemy również Stowarzyszenie Autorów ZAiKS za chęć udzielenia wsparcia finansowego.
Szczególne podziękowania dla PRO ART Ewa Galin za wsparcie w organizacji oraz działania promocyjne.
Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowani byli w plany działań na podwórku oraz w organizację after party: Natalia Żychska, Fonogon, Green Roots, Pasażer, Jah Love Soundsystem, Grupa Nowolipie, klub LOCAL na Mokotowie, Marcin Głogowiec, Adam Jaskółowski, Kasia Wol.

Bardzo przepraszamy wszystkich zaangażowanych oraz tych wybierających się na festiwal.

Ewa i Sara Brylewskie

Brylfest to festiwal poświęcony twórczości Roberta Maksymiliana Brylewskiego – wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów. Był liderem i współzałożycielem takich zespołów jak Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael oraz Armia. Pierwsza edycja Brylfestu odbyła się w 2005 roku w warszawskim klubie Stodoła.

Ideą, która przyświecała organizatorom festiwalu u samego początku, była popularyzacja bogatego dorobku artystycznego Roberta oraz wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku młodych wykonawców i twórców – poprzez udostępnienie sceny dużych klubów, promocję w mediach oraz możliwość współpracy z liderami polskiego undergroundu.

Brylfest powraca w 2019 roku z inicjatywy córek Roberta, Sary oraz Ewy. Fundament pozostać ma ten sam – “każdego roku chcemy przypominać utwory zespołów, które współtworzył tata, a także promować zespoły, które ciężko pracują na swoje” – mówią córki.

Do tej pory, na 5 edycjach festiwalu, który odbywał się regularnie w latach 2005-2010 (z przerwą w 2008 r.) wystąpiły m.in. takie zespoły jak: Under The Gun, Ił-62, Alians, Power Of Trinity, Von Zeit Jack, Enchantia, King Shiloh, Konopians.

W tym roku zaproszenie do udziału w Festiwalu przyjęli m.in. Lech Janerka, Marcin Świetlicki z zespołem Zgniłośc, The Fruitcakes. Zgodnie z ideą imprezy wystąpią finaliści konkursu dla młodych kapel : zespoły Fonogon, Pasażer, Green Roots. Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż szykuje się sporo niespodzianek…

Bilety dostępne:
GoOut – https://bit.ly/2DfRs2E
Ebilet – https://bit.ly/2KJONUR
Eventim – https://bit.ly/2GiGOIY
Ticketmaster – https://bit.ly/2GioU9p
Ticketclub – https://bit.ly/2XhpaMH
Empik – https://bit.ly/2v7zISq

Bilety