Date & time Venue Proxima Tickets 69 zł (przedsprzedaż) // 80 zł (w dniu koncertu) Lineup 19:00 - wejście
19:30 - spookyghostboy
20:30 - Cavetown
*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie
Ticket distribution livenation.pl
media markt, saturn
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Live Nation zaprasza na koncert Cavetown! Młody muzyk wystąpi 15 sierpnia w Warszawie.

Uwaga! W związku z ogromnym zainteresowaniem, koncert Cavetown zostaje przeniesiony z Hydrozagadki do Proximy!

Robin Skinner mimo młodego wieku (20 lat!) ma na swoim koncie już 4 albumy. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzykę ma w genach – jego ojciec jest flecistą i głową wydziału muzyki na Uniwersytecie Cambridge.

Jego ostatni album, „Lemon Boy”, ukazał się w 2018 roku. Skinner tworzy swoją muzykę samodzielnie, jak sam podkreśla – w swojej sypialni. Na płycie znajdziemy bardzo prawdziwe i osobiste teksty, o których ciężko opowiadać mu w inny sposób niż poprzez muzykę. Wierzy, że w ten sposób może dotrzeć do ludzi, którzy czują podobnie. Tytułowy utwór z nowego albumu ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtubie! Jego muzykę można opisać jako folk-pop, ale na „Lemon Boy” znajdziemy tez elementy elektroniki.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX

Bilety