Date & time Venue Hybrydy Tickets 30-35 Lineup 19:00 - wejście
20:00 - koncert
Tickets null Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net
media markt, saturn
ticketmaster.pl Links Facebook Event GoOut link

Chemia 18.05 godz. 20:00
Hybrydy

Bilety:
30 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu koncertu

Po półtorarocznej przerwie Łukasz “Luke” Drapała wraca do zespołu Chemia. Współpraca Chemii z Drapałą to czas największych sukcesów zespołu i wokalisty.
Z tej okazji muzycy postanowili ponownie przywitać się z publicznością.

Oprócz znanych “Hero”, czy “She”, Chemia planuje zagrać utwory, które zapowiedzą nowe wydawnictwo planowane na jesień 2018. Powrót Drapały do Chemii spotkał się z bardzo pozytywną reakcją fanów zespołu.

Chemia to warszawski hardrockowy band który powstał w 2010 roku z inicjatywy Wojtka Balczuna. Ostatni krążek Chemii “LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Album pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. Płytę w całości zaśpiewał Łukasz “Luke” Drapała. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła UK, Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Band dwukrotnie koncertował w legendarnych miejscach w Hollywood, Los Angeles, USA w 2014 roku w Hard Rock Cafe oraz w 2017 roku The Viper Room. Supportował w Polsce takie gwiazdy jak Guns’n’Roses, Deep Purple, czy Red Hot Chilli Peppers. W 2016 roku został wybrany zespołem roku według słuchaczy Antyradia.

Bilety