Date & time Venue Proxima Tickets 69/79/89 PLN Ticket distribution biletomat.pl
empik
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Comethazine, tegoroczny Freshman XXL, już 5 lutego 2020 roku wystąpi w Warszawie w klubie Proxima!
Będzie to pierwsza wizyta rapera z Illinois w naszym kraju.

Bilety już dostępne do nabycia na stronie www.big-idea.eu/comethazine, Biletomat (w tym bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach empik na terenie całego kraju!
__

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Comethazine pochodzi z East St. Louis, w stanie Illinois. Rapować zaczął pod wpływem artystów takich jak Nipsey Hussle, Odd Future, Lil B oraz Chief Keef, a rozpoznawalność przyniosła mu EP-ka “Aloe Vera” wydana w 2016 roku. Swoje zrobiły również undergroundowe hity takie jak “Hella Choppers” oraz “Run It”, bo to one doprowadziły do podpisania kontraktu z Alamo Records. Comethzine znalazł się tam obok takich raperów jak Smokepurpp czy Wifisfuneral.

Rozpędu jego karierze nadały kolejne udane single takie jak „Deathwish”, „Piped Up”, „Oowee” i „Hero”. Jednak prawdziwą sławę i wykręcane w zawrotnym tempie liczniki odsłuchów oraz obejrzeń zaczął zyskiwać po wydaniu utworów “Bands” oraz “Walk”, do których teledyski stworzył sam Cole Bennett. Pierwszy singiel szybko stał się hitem viralowym, a drugi pokrył się złotem i zdobył dwudzieste miejsce na liście Billboard Bubbling Under Hot 100. Oba utwory znalazły się na pierwszym pełnometrażowym mikstejpie “Bawskee”, który po wydaniu w 2018 roku zadebiutował na liście Billboard 200!

Raper po sukcesie debiutu kontynuuje dobrą passę, wydając kolejne mikstejpy “Bawskee 2” oraz “Bawskee 3.5” i zostając tegorocznym Freshman’em XXL. Już na początku przyszłego roku wyruszy w trasę koncertową, na której po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju!