Date & time Venue Palladium Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Informujemy, że warszawski koncert Courtney Barnett został odwołany. Wspólnie z managementem artystki pracujemy nad tym, by Courtney Barnett wystąpiła w Polsce w przyszłym roku. Wkrótce skontaktujemy się ze wszystkimi posiadaczami biletów.
W rękach Courtney Barnett fragmenty codzienności stają się bogate i porywające. Zręczna autorka tekstów i gitarzystka jest wciąż jednym z najbardziej udanych muzycznych eksportów Australii. Osadzona przez większość swojego dorosłego życia w Melbourne, Barnett po raz pierwszy spotkała się z uznaniem krytyków w 2013 roku dzięki „The Double EP: A Sea of Split Peas”, a w 2015 roku wkroczyła do głównego nurtu dzięki debiutanckiemu albumowi „Sometimes I Sit and Think, and Sometimes I Just Sit” . Zgarniając pożądaną nominację do nagrody Grammy i wiele innych wyróżnień, jej album stał się klasykiem pokoleniowym. W 2021 roku wydała „Things Take Time, Take Time”, który stał się dla niej niezwykłym artystycznym krokiem naprzód. Barnett powraca, robiąc to, co robi najlepiej: przekładając chaos świata na błyskotliwą, nieusuwalną poezję.
Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 7 lipca 2022 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 8 lipca 2022 o 10:00