Date & time Venue Palladium Tickets 35-42 PLN Tickets null Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl palladium.art.pl

Cats, Les Miserables, The Lion King, Notre Dame de Paris, Metro, Evita, Jesus Christ Superstar, Phantom of the opera, Grease, Chicago, Footloose, Matylda, Billy Elliot, Beauty and the Beast i wiele innych utworów z musicali podczas 2,5 godzinnego wieczornego wzruszającego SHOW. Poranne spektakle natomiast w formie zabawy edukacyjnej trwają ok 2 godziny – podczas których uczniowie poznają najlepsze musicale, dowiedzą się jak powstaje spektakl i będą uczestniczyć w licznych zadaniach muzycznych, a nauczyciel otrzyma materiały do poprowadzenia zajęć z dziećmi. Nowość teatralna na rynku, która zbiera same pozytywne opinie. Przepiękne światła, muzyka i po prostu cudowne musicale dla każdego bez ograniczenia wieku.
Najnowsze widowisko Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium – autorów musicalu Okruchy życia Anioły są wśród nas. Tym razem utalentowani młodzi artyści występują w ciekawych interpretacjach słynnych utworów musicalowych. Podczas koncertu można usłyszeć utwory z takich spektakli, jak „Metro”, „Phantom of the Opera”, „Notre Dame de Paris” czy „Les Misérables” wykonane w języku polskim. Różnorodność zaprezentowanych w spektaklu utworów przykuwa uwagę widza przez ponad dwie godziny trwania wydarzenia. Koncert swoją premierę miał 12 grudnia 2016 roku w Gdańsku, a gościem specjalnym podczas premiery był Marek Piekarczyk, który zaśpiewał arię „Gethsemane” – „Rozmowa z Bogiem” z rock-opery „Jesus Christ Superstar”.
Spektakle wieczorne zawsze realizujemy w formie koncertu dla całych rodzin. Natomiast od kilku miesięcy koncert, po znaczącej metamorfozie, wystawiamy również w formie interaktywnej lekcji muzyki dla młodzieży i ich wychowawców. Skrócona wersja koncertu, wzbogacona jednak merytorycznie o wiedzę, która pomaga uzupełnić program nauczania z muzyki o potężną dawkę informacji o gatunku, jakim jest musical.
Zapraszamy całe rodziny na niesamowite widowisko, podczas którego będzie można usłyszeć i obejrzeć fragmenty znanych na całym świecie spektakli prosto z West Endu i Broadwayu w wykonaniu młodych artystów Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium. Zmieniające się co koncert utwory z najbardziej i najmniej znanych projektów musicalowych, które łączą się w niezapomniane dwie i pół godziny muzycznego show!
Zapraszamy do wspaniałego świata musicalu, który na długo pozostanie w Państwa pamięci…
Wybrane opinie na temat spektaklu:
„(…) Niektóre piosenki wywołują dreszcze – „Na orbicie serc”, „Kraina cienia”, „Sama wciąż”, „Ziemia”, „Patrz w dół”, „Przebudzenie”… – brakuje słów i tchu! „Dachowy song” z musicalu „Koty” i „Kraina cienia” z musicalu „Król Lew” to pokaz fantastycznej choreografii i śpiewu chóru. Kto jeszcze nie widział spektaklu, powinien koniecznie go zobaczyć! Miłośników dobrej muzyki zapewniam, że będziecie wracać… ja byłam na każdym przedstawieniu od premiery w grudniu 2016!!!”
„(…)Byłam m.in. na tak wyjątkowych musicalach jak „Billy Eliot”, „Mamma mia” i „Titanic” w Londynie i muszę przyznać, że „Cudowne musicale” mogłyby zachwycić nie tylko trójmiejską publiczność. Przedstawienie poruszyło mnie dogłębnie. (…)”
Reżyseria: Karol Świtajski i Anna Markowska
Wsparcie przygotowania wokalnego: Martyna Kotarska
Choreografia: Kalina Porazińska, Marta „Czajna” Jaremin, Maksym „Meks” Grabarczyk i Paweł Beńko
Efekty świetlne: Setlight
Nagłośnienie: Offstage