Date & time Venue Palladium Tickets 50/55 PLN Lineup Czas trwania: 65 min. bez przerwy Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl goout.net kupbilecik.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Drodzy Widzowie,
informujemy, iż spektakl “Czarodziej” planowany na dzień 19.04.2020 godz. 11:00 zostaje odwołany. Jednocześnie zachęcamy do przybycia na kolejne terminy “Czarodzieja” tj: 10.05 i 7.06 z nadzieją, że do tego czasu sytuacja w kraju się unormuje :).
Zwrot należności za bilety tylko w miejscu ich zakupu.
pozdrawiamy
BOW
Palladium

Nowa obsada:
Katarzyna Walczak jako Mama
Dominika Łysakowska jako Julia
Julian Waglewski w roli Pajaca
oraz Wojtek Rotowski jako Czarodziej

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.
Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

Bilety