Date & time Venue Palladium Tickets 45/49 PLN Lineup Czas trwania: 65 min. bez przerwy Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium goout.net

Sorry, this entry is only available in Polish.

Drodzy Widzowie,
informujemy, iż spektakl “Czarodziej” planowany na dzień 20.04.2020 godz. 10:00 zostaje odwołany. Jednocześnie zachęcamy do przybycia na kolejne terminy “Czarodzieja” tj: 11.05 i 8.06 z nadzieją, że do tego czasu sytuacja w kraju się unormuje :).
Zwrot należności za bilety tylko w miejscu ich zakupu.
pozdrawiamy
BOW
Palladium

Nowa obsada:
Katarzyna Walczak jako Mama
Dominika Łysakowska jako Julia
Julian Waglewski w roli Pajaca
oraz Wojtek Rotowski jako Czarodziej

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.
Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

Bilety