Date & time Venue Proxima Tickets 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu Lineup otawrcie drzwi: 18:30
start koncertu: 19:30
Ticket distribution knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

❌ KONCERT ODWOŁANY! ❌

Z przykrością informujemy, że koncert zespołu DevilDriver w Warszawie został odwołany. W roli supportu, miały zaprezentować się formacje: The Sixpounder oraz Minetaur.

Jesienny koncert nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od zespołu oraz organizatora. Obecnie pracujemy nad nową datą występu grupy w Polsce, o czym informować będziemy na bieżąco.

W związku z powyższą wiadomością, uruchomiliśmy możliwość zwrotu biletów w miejscu ich zakupu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą zmianą.

?️ JAK ZWRÓCIĆ BILET? ?️

Procedura zwrotu w sklepie Knock Out:

Osoby, które zakupiły bilety w sklepie Knock Out proszone są o napisanie wiadomości email na adres [email protected]. W treści maila prosimy podać:
– imię i nazwisko osoby zamawiającej
– numer zamówienia

Po weryfikacji dokonamy zwrotu wpłaconych środków na konto z którego dokonano zamówienia.

Procedura zwrotu w sieciach Eventim:

Prosimy zapoznać się z paragrafem nr 10 z poniższego linku: http://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=PLE&doc=info/terms

W przypadku biletów ticketdirect, należy je wysłać wraz z formularzem na adres: [email protected].

W przypadku innych biletów z sieci Eventim: należy dowód zakupu, bilety i formularz zwrócić na adres Eventim Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa.

DevilDriver mieli wystąpić w Polsce 16 września 2019, w warszawskim klubie Proxima.

Knock Out Productions prezentuje koncert amerykańskiej grupy DevilDriver w Warszawie!

Metalowa kapela wystąpi 16 września w warszawskim klubie Proxima. Zespół DevilDriver przyjedzie do Polski promować swój ostatni album „Outlaws ‘til The End: Vol. 1”, który ukazał się w lipcu 2018 roku, nakładem wytwórni Napalm Records.

Obecnie, DevilDriver pracują nad swoim kolejnym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w 2019 roku!

Bilety na koncert można zakupić na:
? https://sklep.knockoutprod.net.

? DEVILDRIVER (USA) groove metal, melodyjny death metal:

Dez Fafara cierpi na ADHD. Nic więc dziwnego, że nuda i bezczynność nie istnieją w jego słowniku. Kiedy w 2003 roku zakończył żywot zespół Coal Chamber, z którym Amerykanin zdobył niemałą popularność (debiutancki album pokrył się złotem w USA), wokalista niemal natychmiast powołał do życia kapelę o zupełnie innej stylistyce, DevilDriver. Uczynił to wraz z gitarzystą Mikem Spreitzerem, który do dziś jest jego głównym współpracownikiem w zespole. Pozostali dołączyli stosunkowo niedawno – gitarzysta Neal Tiemann w 2015 roku, w tym samy perkusista Austin D’Amond, a rok po nich basista Diego Ibarra.

Siła uderzenia, świetna motoryka, pięknie kręcące riffy, dość mroczna otoczka są wyróżnikami muzyki zespołu Deza. Podobnie jak jego charakterystyczny wokal. DevilDriver potrafi przywalić tak potężnie, że ściany i podłoga drżą, ale wiedzą też, jak zbudować nieco lżejszy klimat. Mają też dryg do coverów. Niekoniecznie metalowych wykonawców, bo wspaniale przerobili, chociażby utwór legendy alternatywnego country 16 Horsepower.

Zresztą country Dez od dzieciństwa darzy wielką miłością. Jednym z jego największych idoli jest Johnny Cash. Dlatego wyjątkowym przeżyciem dla lidera DevilDriver była możliwość współpracy z jego synem, Johnem Carterem Cashem, przy albumie z przeróbkami country “Outlaws ’til the End, Vol. 1” z 2018 roku. Fafara na scenie wspaniale rządzi publiką. Poza nią jest ojcem trzech synów, których skutecznie zaraził muzyką. Piosenki DevilDriver ozdobiły niejeden soundtrack, chociażby do kultowego filmu “Scream 3” Wesa Cravena.

Zagrają:
DEVILDRIVER (USA) heavy metal

Kiedy: 16 września (poniedziałek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
? https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)