Date & time Venue Hybrydy Ticket distribution livenation.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Zespół Dirty Honey, który w ubiegłym roku wystąpił jako support przed Guns’N Roses powraca do Polski i zagra swój koncert w ramach “California Dreamin’ Tour” ! 🔥
🗓 11.06.2023 📍 Hybrydy, Warszawa
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 12 kwietnia o godz. 11:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: środa, 12 kwietnia o godz. 15:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: czwartek, 13 kwietnia od godz. 11:00 na www.LiveNation.pl
Nazwę zespołu Dirty Honey (Brudny miód) wymyślił Marc LaBelle, słuchając wywiadu z Robertem Plantem, który wspominał swój pierwszy zespół o nazwie The Honey Drippers (Ociekacze miodu).
Hard rockowe combo w wielkiej, riffowej konwencji stadionowych tytanów, takich jak Aerosmith i Led Zeppelin , Dirty Honey wyłoniło się z klubowej sceny Los Angeles w 2019 roku z ich samozwańczą debiutancką EP-ką, a dwa lata później z ich pierwszym pełnym albumem.
Wokalista Marc Labelle, gitarzysta John Notto, basista Justin Smolian i perkusista Corey Coverstone zjedli zęby rozwijając klasyczny hard rockowy dźwięk głęboko związany z wyżej wymienionymi gigantami rocka. Ich debiutancki singiel “Fire Away” z 2018 roku zdobył nieco krajowej popularności, a następnie w 2019 roku ukazała się tytułowa EP-ka, która została wyprodukowana przez weterana rocka Nicka Didia (Pearl Jam, Rage Against the Machine).
Więcej informacji na www.LiveNation.pl