Date & time Venue Hybrydy Tickets 99 zł Lineup Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
Ticket distribution ebilet.pl goout.net
FKP Scorpio Ticketshop
Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Duncan Laurence
prezentują Meloradio, Co W Krakowie, All About Music, Kulturatka

Będąc dzieckiem dorastającym w holenderskiej miejscowości Hellevoetsluis Duncan Laurence znalazł ukojenie w uzdrawiającej mocy muzyki.

Swym debiutanckim albumem „Small Town Boy” wprawił swoje młodsze „ja” w dumę, pisząc w ten sposób kolejny rozdział w historii, która pomimo bólu, rozpaczy i samotności doprowadziła go do realizacji spójnej wizji pełnej miłości, nadziei i wytrwałości.
Piosenki Laurence’a podróżował po świecie na długo przed wydaniem „Small Town Boy”. „Arcade” osiągnęło wynik ponad 250 milionów odtworzeń na całym świecie, a „Love Don’t Hate It” przekroczyło 25 milionów.

Fakt, że „Small Town Boy” jest ukłonem w stronę tego małego dzieciaka, który zdecydował się spojrzeć w jaśniejszą przyszłość może wydawać się osobliwy w świetle rosnącego sukcesu Laurence’a, ale nie chodzi tylko o spojrzenie wstecz. Mówiąc o albumie, artysta zauważa, że ostatnie doświadczenie izolacji i majestatyczność dzikiej szkockiej przyrody wywarło na niego ogromny wpływ, łącząc go z dzieciństwem często spędzanym na łonie natury i wyczarowując mistyczną stronę w jego twórczości. Chociaż w głębi duszy Laurence kąpie się w jasnych światłach wielkich miast, w sercu, wciąż jest tym chłopcem z marzeniami.

www.duncanlaurence.nl | Instagram | Facebook

Bilety w sprzedaży od 14 maja od godziny 10:00 tutaj: FKP Scorpio Ticketshop
Od 21 maja na eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/duncan-laurence/?city=Warszawa

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z REGULAMINEM WYDARZENIA. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie wypełnioną DEKLARACJĘ O STANIE ZDROWIA oraz OŚWIADCZENIE PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO (dotyczy uczestnictwa w imprezie osoby niepełnoletniej).

Bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/duncan-laurence/?city=Warszawa

Bilety