Date & time Venue Proxima Tickets Wstęp wolny za zaproszeniami do pobrania na goout.net Lineup 18.00 – otwarcie klubu
19.00 – Robert Cichy
19.40 – Darek Malejonek Hyperhemon
20.50 – Kaliber 44
22.00 – Muniek i Przyjaciele
23.00 - zakończenie
Ticket distribution bileteria palladium goout.net Links Facebook Event

W czwartek 13 grudnia 2018 r. zapraszamy na festiwal muzyczny „Nasza Solidarność” upamiętniający 37 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

W ramach Festiwalu wystąpią cztery podmioty prezentujące różne nurty muzyczne. Gwiazdami wieczoru będą formacje Muńka Staszczyka i Darka Malejonka -muzyków czynnych w stanie wojennym, autorów utworów, które od lat 80-tych cieszą się ogromną popularnością.

Oprócz nich wystąpią popularni artyści młodszego pokolenia czyli „Kaliber 44”oraz Robert Cichy, rockman promujący swoją nową płytę.

MUNIEK I PRZYJACIELE to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.

KALIBER 44 – pionierzy i legenda polskiego hip-hopu
Po powrocie na scenę w 2016 roku Kaliber występami na najważniejszych imprezach w kraju (Orange Warsaw Festival, OFF Festival, Solidarity of Arts, Jarocin, Hip-Hop Kemp) potwierdził świetną formę koncertową oraz status gwiazdy muzyki Hip-Hop.
Zespół ma na koncie imponującą listę ponadczasowych utworów; “Psychodela”, “Plus i minus (+i-)”, “Gruby czarny kot”, “Film”, “Konfrontacje”, “Normalnie o tej porze” czy “Nieodwracalne zmiany”.
Na ich muzyce wychowały się już dwa pokolenia a koncerty przyciągają nieustannie nowych fanów.
Zespół w składzie Abradab, Joka, DJ Jaroz

Po 20 latach DAREK MALEJONEK, lider legendarnej grupy Houk wraca do rockowego grania! Pomysły i brzmienia, które zbierały się i dojrzewały przez lata wreszcie znajdą ujście w postaci nowego projektu Artysty. DAREK MALEJONEK HYPERHEMON, bo tak oficjalnie nazywa się nowy zespół Maleo, to mieszanka najróżniejszych gitarowych brzmień z domieszką elektroniki. Koncertowo zapowiada się petarda, również z tego powodu, że w repertuarze znajdą się także utwory zespołu Houk! Płyta ukaże się wiosną 2019 roku.

ROBERT CICHY – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się złotem lub platyną. Na swoim koncie ma współpracę z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak i Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, był producentem płyt Marceliny, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June.

Organizator:
nck_logo-poziom_kolor-rgb_auto_640x640

Bilety