Date & time Venue Palladium Tickets 109 PLN Lineup Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl eventim.pl goout.net Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością Informujemy, że koncert zespołu Future Islands zaplanowany na 2 marca 2022 na skutek decyzji artystów nie odbędzie się. 😞 Ciężko pracowaliśmy, aby ustalić nową datę koncertu, ale w związku z innymi zobowiązaniami artystów podjętymi na 2022/2023 niestety nie udało się.
🎫 Prosimy o kontakt z punktem zakupu w przypadku wszystkich zapytań dotyczących biletów.

Future Islands – Calling Out In Space Tour
prezentują muzo.fm, Co Jest Grane, Dla Studenta, musicNOW!, Strefa Music Art

Future Islands to zespół, który zawsze świecił blaskiem. W jednej chwil mogliby zdobyć światową rozpoznawalność, ale zawsze robili to samo – wkładali swoje serce i duszę w każdą chwilę i wykorzystywali wielką moc sztuki do szerzenia miłości i nadziei. To po prostu pokazywało, kim są. Długie, ciężkie lata w trasie i poczucie ciągłego oddalania się od czegoś ukształtowały zespół na wiele sposobów, zarówno duchowo, jak i fizycznie. Zawsze odchodzący, nigdy przychodzący, horyzont jest nieosiągalnym celem, który można gonić, ale nigdy złapać.

Nowy album Future Islands ukazał się już na rynku nakładem wytwórni 4 AD. „As Long As You Are” spogląda zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość, stawiając czoła starym duchom i przyjmując nową nadzieję. To album o zaufaniu, pełen szczerości, odkupienia i „odpuszczenia”, pozwalający na zagojenie starych ran i zamykający bolesne rozdziały. Album zawiera wydane wcześniej single „Thrill” („jeden z najlepszych obecnie utworów rockowych” – The FADER) i „For Sure” („kwintesencja Future Islands” – Rolling Stone).

www.future-islands.com | Instagram | Facebook

Bilety w sprzedaży od 26 maja od godziny 10:00 tutaj: FKP Scorpio Ticketshop

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z REGULAMINEM WYDARZENIA. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie wypełnioną DEKLARACJĘ O STANIE ZDROWIA oraz OŚWIADCZENIE PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO (dotyczy uczestnictwa w imprezie osoby niepełnoletniej).

Organizatorem koncertów jest FKP Scorpio Poland Sp. z o.o. | Instagram | Facebook

Sprzedaż Biletów:
fkpscorpio.pl
eventim.pl
ebilet.pl
goout.pl
palladium.pl

Bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/future-islands/

Bilety