Date & time Venue Palladium Tickets 99 PLN// 119 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution
empik
eventim.pl fource.pl goingapp.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Bardzo nie lubimy ogłaszać takich wieści, ale z powodu ciągłych problemów z podróżowaniem po świecie nadchodząca trasa Henry’ego Rollinsa została właśnie odwołana. Oznacza to, że zaplanowany na 26 stycznia, warszawski występ artysty nie odbędzie się. Naturalnie zwroty zakupionych biletów będą realizowane bezpośrednio w bileteriach, w których zostały zakupione. Trzymajcie się i do usłyszenia!
Team Fource ✌

Często nadużywane słowo “legenda” pasuje do Henry’ego Rollinsa idealnie. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem “Good To See You 2022” – błyskotliwymi i porywającymi przemyśleniami na temat szalonego i dziwnego czasu światowej pandemii oraz tego wszystkiego, co ją poprzedzało. Przepełniony anegdotami, zwariowanymi historiami, trafnymi refleksjami i dużą dawką sarkastycznego humoru występ daje mnóstwo rozrywki i pozostaje w pamięci na bardzo długo. Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia 2022 w warszawskim klubie Palladium.

?️ BILETY | TICKETS: ?️
Bilety w cenie 99 zł i 119 zł trafią do sprzedaży w czwartek, 7 października.

On the Good To See You 2022 tour Henry Rollins will faithfully recount the events of his life in the brief pre-COVID period since the last tour and when things got even stranger over the last several months. It’s been an interesting time to say the least and he’s got some great stories to tell.