Date & time Venue Proxima Lineup 19:30 - otwarcie bramek
19:30 - 20:30 - warmup Młody Klakson
20:30 - 21:00 - Leo Ros
21:00 - 21:45 - DDOT
21:45 - 22:30 - Vkie
22:30 - 23:15 - GUGU GANG
23:15 - 00:00 - Yung Adisz
00:00 - 00:45 - Young Multi
Ticket distribution goingapp.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

YOUNG MULTI | GUGU GANG | VKIE | YUNG ADISZ | DDOT | MŁODY KLAKSON | SPECIAL GUEST

Road To Rockstar to nowa inicjatywa muzyczna hypetalk do której zapraszamy najświeższych, naszym zdaniem, artystów nowego pokolenia, którzy już zrobili znaczące ruchy w muzyce i są o krok od “mainstreamu”.
Tak naprawdę niektórzy już mogliby się w nim śmiało rozgościć, ale jeszcze nie mają na to ochoty x)

Zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w Warszawie ⭐️

YOUNG MULTI
Postać której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – niegdyś YouTuber, teraz rządzi Twitchem, ale dla nas najważniejsze jest jego niebanalne podejście do muzyki.
Założyciel labelu YFL, mający na swoim koncie wielomilionowe hity takie jak “Plecak”, “Pogba” czy “Bez serca”. Człowiek orkiestra, utrzymujący niezaprzeczalną pozycję lidera w kontakcie z fanami i luźnym podejściu do branży. Jego najnowsza płyta “TOXIC” zrobiła niemałe zamieszanie na scenie, osiągając duży sukces i zdobywając szturmem serwisy streamingowe milionowymi odsłuchami.

MISZEL
Polski drillowiec, który szturmem zdobywa serca słuchaczy. Były mieszkaniec Leicester, gdzie od podstaw poznawał i odkrywał brytyjskie brzmienia. Tytan pracy, mający za sobą w samym 2021 roku 3 różne stylistycznie projekty, którymi na dobre zadomowił się w słuchawkach fanów. Obecnie raper pracuje nad nowym solowym projektem “NO FACE”, z którego ostatni singiel “dres” pewnym krokiem wszedł na top listy w serwisach streamingowych.

YUNG ADISZ
Młody raper lubiący się w brudnych brzmieniach, i ironicznych tekstach. Jedna z najbardziej barwnych i charakterystycznych postaci w polskim podziemiu. Po udanej EPce z 2021 roku pt. NIEWOLNIK ZŁA. Adisz skupia się na wydawaniu singli, które również cieszą się dużą popularnością. Jest to, niewątpliwie jeden z pierwszych artystów, reprezentujących brzmienie, które aktualnie króluje w polskim podziemiu.

GUGU GANG
Kolektyw aktywny na scenie od 2017 roku. Skład niewątpliwie nie trzymający się żadnych ram artystycznych, działając zwyczajnie po swojemu. Charyzma bijąca od ekipy zdołała zdobyć serca i playlisty swoich fanów, chętnie dziarających siebie w charakterystyczne znaki GUGU. Takie numery jak “Leje to do fanty” to niezaprzeczalne klasyki podziemia, wskazujące pozycję chłopaków na scenie. GUGU jednak nie zwalnia tempa, jeszcze gorące wydawnictwa Aleshena i Jonego zostały dobrze przyjęte przez słuchaczy, a na horyzoncie widać premierę solówki Pako. Dzieje się dużo, a to dopiero początek planowanego zamieszania.

MŁODY KLAKSON
Producenckie objawienie ubiegłego roku. Autor hitowych, melanżowych blendów, wplatający drill tam gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Po niezaprzeczalnym sukcesie współpracy z Maciejem Maleńczukiem i Sentino, coraz więcej oczu zostało zwróconych w kierunku jego oryginalnych produkcji, które coraz śmielej grają z klubowych i domowych głośników.

DDOT
To krakowski kolektyw w którego w skład wchodzą Malarz, Bibi, Duczak i Pałac. Chłopaki ostatnio zadebiutowali z ich pierwszym albumem „DAILY DOSE OF TRAP”, który zbiera bardzo dobre opinie. DDOT to świeża ekipa, która na pewno zamiesza w branży hiphopowej. Podbili już scene lokalną, a teraz wyruszają w Polskę podczas Road to Rockstar.
Wsparcie: @ProjektLowcy x @Jagermeister_PL
#ktoJAGnieMy

🎟BILETY🎟 goingapp.pl/polecamy/hypetalk-rockstar

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica.
Poniżej 16 lat -wymagana obecność prawnego opiekuna lub osoby wyznaczonej przez niego pisemnie.
Wzór zgody: https://tinyurl.com/y5h7vg9g