Date & time Venue Palladium Tickets standard 137-142 PLN; VIP 324-412 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z ostatniej chwili ?, informacja od iann dior koncert który miał się odbyć 18.02.2022 zostaje odwołany. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.
„Ze względu na obecne ograniczenia i niepewność związaną z trasami w Europie, musiałem odwołać moje daty z trasy Better Things Tour w 2022 roku. Jestem absolutnie zrozpaczony, ale uważajcie, bo niedługo wrócę. Twój punkt zakupu skontaktuje się z dodatkowymi informacjami”

Amerykański raper iann dior wystąpi w Polsce! ?

Królujący na listach przebojów zdobywca wielu platynowych płyt — iann dior zapowiada swoją europejską trasę „Better Things Tour”, w ramach której odwiedzi 23 miasta Europy, w tym Polskę!

***
Raper i piosenkarz iann dior wyrusza w trasę „Better Things Tour” po swoim najbardziej udanym do tej pory roku 2020. Zdobył pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 występując gościnnie w czterokrotnie pokrytym platyną utworze „Mood” 24kGoldn, który przez 33 tygodnie utrzymywał się w pierwszej dziesiątce listy. Artysta zdobył także 2 nominacje do nagrody VMA w kategoriach Piosenka Roku i Najlepsza Kolaboracja, ma na koncie 4 złote single z certyfikatem RIAA i współprace z różnymi artystami, od Travisa Barkera aż po Lil Babyego. Mając na koncie te wszystkie osiągnięcia, iann dior jest ważnym graczem na scenie współczesnego popu. Ostatnim jego wydanym materiałem jest EPka pt. „Still Here” z dwoma utworami, m.in. z jego drugą wspólną piosenką z Trippie Reddem „shots in the dark”, która ma obecnie ponad 30 milionów odtworzeń na całym świecie. „shots in the dark” jest kontynuacją ich współpracy z 2019 roku, kiedy to wspólnie wydali utwór „gone girl”. iann dior razem z Sofaygo są obecne na trasie z Trippie Reddem podczas jego amerykańskiej trasy „Tripp at Knight”.