Date & time Venue Proxima Ticket distribution ebilet.pl knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

❗KONCERT PRZEŁOŻONY / NEW SHOW DATE ❗
Ice Nine Kills przesuwają część europejskiej trasy. Na występ w stolicy zapraszamy 6 lipca 2024 roku do klubu Progresja!
📜 W związku z aktualną sytuacją prawną Spencera Charnasa, zespół nie będzie mógł przyjechać do Europy wcześniej, niż w kwietniu. W związku z zaplanowaną już inną trasą, u boku zespołu Metallica, część headlinerskich występów grupy została przesunięta na lato 2024 roku.
Informujemy również, że grupa SKYND nie zagra jako support grupy w nowym terminie wydarzenia.
🛈 Z powodu powyższych zmian, uruchomiona już została możliwość zwrotu i wymiany biletów w miejscu ich zakupu.
Bilety dostępne na:
🎟️ bit.ly/KOP-bilety (druki kolekcjonerskie)
🎟️ www.ebilet.pl

Ice Nine Kills przyjedzie na jeden koncert do Warszawy w nowym terminie! Bostońska grupa zagra w klubie Progresja w ramach zimowej trasy “Wurst Vacation Tour”.
🇬🇧 Ice Nine Kills will perform in Warsaw in Summer 2024 during their postponed “Wurst Vacation Tour”.

🎸 𝗜𝗖𝗘 𝗡𝗜𝗡𝗘 𝗞𝗜𝗟𝗟𝗦 🇺🇸 metalcore, post-hardcore, emo:
Emo, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, “American Psycho” i takich kultowych produkcji, jak “Koszmar z ulicy Wiązów”, “Piła”, “Lśnienie”, “Teksańska masakra piłą mechaniczną”, “Krzyk”.
Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 “Billboardu”. W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, “The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood” (2021).
🔗 https://www.facebook.com/IceNineKills
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=1XP0Mu1dETo
🔗 https://www.instagram.com/iceninekills/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod