Date & time Venue Palladium Lineup line up:
19:00 - VIP check in time
19:15 - VIP Access to venue
19:30 - Doors
21:00 – JACOB COLLIER
Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Nowa data koncertu Jacoba Colliera! Artysta zagra 5 listopada 2022 w warszawskim Palladium. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Nieczęsto można spotkać artystę z taką wyobraźnią i talentem muzycznym. Jacob Collier przez wielu nazywany jest jednym z najbardziej innowacyjnych muzyków swojego pokolenia. Mieszkający w Londynie 26-latek samodzielnie i konsekwentnie publikował swoją muzykę na YouTube, by już w 2012 roku jego nagrania osiągnęły status „legendy” w świecie muzyki. Artysta został dostrzeżony m.in. przez Herbie Hancocka i Quincy Jonesa, który do dziś współpracuje z Jacobem.

Debiutancki album artysty „In My Room” został w całości nagrany w jego pokoju. Ogromny sukces płyty zaowocował rzeszą fanów i szeregiem współprac, wśród których pojawiają się m.in.: Coldplay, Ty Dolla $ign, Charlie Puth i SZA.
Jacob stworzył projekt na niespotykaną dotąd skalę – poczwórny album zatytułowany „DJESSE”: 50 piosenek, podzielonych na cztery tomy, z których każdy porusza się w odrębnym muzycznym uniwersum dźwięku, stylu i gatunku. Przy wszystkich częściach współpracowało ponad 30 muzyków z każdego zakątka świata i całego spektrum gatunków. Dziś, dzięki Djesse Volumes 1 i 2 Jacob Collier może pochwalić się statuetkami Grammy.

eBilet