Date & time Venue Proxima Tickets 74 Tickets null Links Facebook Event GoOut link Artist link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Deerhunter Booking, I did it booking, White Raven Events oraz Klub Proxima zapraszają na jedyny w Polsce, ekskluzywny koncert klubowy formacji Jambinai, która w ubiegłym roku podbiła serca publiczności OFF Festiwalu.

JAMBINAI [Seoul, Korea Południowa] [Post-Rock/ Post-Metal/ Experimental]

Odkrycie ubiegłorocznego OFF Festival. Rzadko dociera do nas interesująca muzyka z Korei Południowej, ale jeśli mają tam więcej tak znakomitych i oryginalnych grup jak Jambinai to czas najwyższy nadrobić zaległości. Twórcy onirycznego i hałaśliwego zarazem albumu „Différance” w absolutnie unikalny sposób łączą dziedzictwo muzyczne swojego kraju – również wyrażane poprzez wykorzystanie tradycyjnych koreańskich instrumentów – z apokaliptyczną mocą post rocka. Trudno będzie po tym zasnąć.

Źródło: OFF Festival

MERKABAH [Warszawa,Polska] [Experimental/ Noise rock/ Free-jazz/ PL]

Merkabah to zespół powstały pod koniec 2007 roku. Awangarda, muzyka eksperymentalna, psychodeliczna, eklektyczna. Merkabah w swych instrumentalnych kompozycjach niezwykle ciekawie połączył post rock, rock progresywny, psychodelii, jazzu, free jazzu, dodając tu i ówdzie szczyptę noise’u. Rezultatem jest całość o absolutnie unikatowym, transowo-hipnotycznym klimacie, która zdobywa uznanie zarówno międzynarodowych mediów pokroju The Quietus (top 100 najlepszych płyt) jak również głównego nurtu – Pegaz TVP Kultura, gdzie zjawisko Merkabah zostało zaprezentowane szerokiej publiczności.

MOANAA [Bielsko-Biała, Polska] [Post-Metal]

Wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W ostatnich miesiącach, Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord’A’Stigmata, a także w tegorocznym Castle Party, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. „Passage” to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven’s Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Radzimy pospieszyć się z wejściem na pokład. Podróż właśnie się zaczyna.unspecified1-1440x958

Bilety