Date & time Venue Hybrydy Tickets 40 PLN Lineup 18.30 - wstęp
19.30- koncert
Ticket distribution ebilet.pl
empik
eventim.pl goout.net ticketclub.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlem „Anaruk” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

Na „Solarium 2.0” znów spotykamy bohaterkę Tinę, która wyjechała do stolicy, by śnić swój wielkomiejski sen. Longplay to zaproszenie do jej niepokoju, gdzie można wypić herbatę i zjeść ciastko, usiąść na materacu i posłuchać relacji z wycieczki. Dziewczyna wróciła właśnie z planety Solarium. Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt podlaska i zbyt samotna była, by nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku, w końcu wróciła. Przywiozła ze sobą rozmaite pamiątki: książeczkę z pierwszej komunii, zbitą lufkę, gitarę elektryczną, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

Album to coś więcej niż zwykła płyta CD, to rejestracja z niepokoju dziewczyny, która urodzona w roku 89. próbuje nie dać się porwać zdradliwym falom kapitalistycznej rzeczywistości. Za muzykę na płycie odpowiedzialny jest skład UV: Michał Górczyński i Jacek Kita, a za teksty Karolina Czarnecka i Michał Walczak. Nad stroną wizualną czuwa Dominika Grzybek.

Zimą Czarnecka przemieni sie w bajarkę, żeby podczas wędrówki pod hasłem „Solarium 2.0 19” opowiadać o swojej Tinie.

Karolina Czarnecka w sieci:
www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial
www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_Official
www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial

Posłuchaj i zobacz:
„Mój pokój”: https://youtu.be/1Dl-4D6qwLI
„Marsz śmieci”: https://youtu.be/AHxKovUEu_E
„Demakijaż”: https://youtu.be/gzdi_iGsjHI
„Hera koka hasz LSD”: https://youtu.be/i_yIxAsR534

Bilety dostępne tutaj:
Goout – https://bit.ly/2UmqmNB
ebilet.pl: https://bit.ly/2TAwiW6
Eventim – https://bit.ly/2EH1qKf
Ticketmaster – https://bit.ly/2tSDwXa
Ticketclub – https://bit.ly/2HgsR0d
Empik – https://bit.ly/2tSH4bN

Bilety