Date & time Venue Stadion Syrenki Tickets 55-59 PLN Tickets Moved Ticket distribution biletomat.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

UWAGA KONCERT PRZENIESIONY Z 22.03.2020

W związku z obecną sytuacją koncert zostaje przeniesiony na 19.09.2020. Bilety zachowują ważność. Wszelkie informacje na temat zwrotu biletów zostaną przekazane drogą mailową przez biletomat.pl

Mr KęKę zagra dla Was po raz drugi!

Jeżeli nie udało Wam się dostać biletu na występ KęKę – nic straconego! Live2Listen, Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Proxima z ogromną przyjemnością zapraszają na drugi koncert Mr. KęKę, który odbędzie się w Warszawie 22.03.2020.

Start: 20:00
Miejsce: Stadion Syrenki

Bilety: od 40 PLN

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody:
https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po ogromnym sukcesie “To Tu” (potrójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć.

“Mr Kękę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka, do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.

Zapraszamy Was na muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Do zobaczenia na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/live2listen/
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com