Date & time Venue Proxima Tickets Bilety: od 40 PLN Tickets Moved Ticket distribution biletomat.pl Links Facebook Event

UWAGA KONCERT PRZENIESIONY Z 21.03.2020
W związku z obecną sytuacją koncert zostaje przeniesiony na 06.06.2020. Bilety zachowują ważność. Wszelkie informacje na temat zwrotu biletów zostaną przekazane drogą mailową przez biletomat.pl

Mr KęKę powraca do Warszawy!

Live2Listen, Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Proxima z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Mr. KęKę, który odbędzie się w Warszawie 21.03.2020.

Start: 20:00
Miejsce: Klub Proxima – Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Bilety: od 40 PLN

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody:
https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po ogromnym sukcesie “To Tu” (potrójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć.

“Mr Kękę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka, do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.

Zapraszamy Was na muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Do zobaczenia na miejscu!