Date & time Venue Hybrydy Tickets 99-124 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution livenation.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncert Kiany Ledé zaplanowany na 6 marca tego roku w klubie HYBRYDY, w Warszawie – nie odbędzie się.
Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Koncert Kiany Ledé zaplanowany na 3 czerwca tego roku w klubie NIEBO w Warszawie został przełożony na 6 marca 2022 roku do klubu Hybrydy w Warszawie.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Kiana Ledé show due to take place this year on June 3rd at NIEBO club, Warsaw has been rescheduled to March 6th, 2022, to Hybrydy club, Warsaw.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.
_________________________________________________________________________
Mówią, że aby mógł powstać diament, musi on zostać oszlifowany. Pod ogromnym naciskiem świata rodzą się najprawdziwsi artyści. Na długo przed tym, kiedy Kiana objawiła się jako piosenkarka, multiinstrumentalistka i aktorka, musiała przezwyciężyć presję, która mogłaby złamać każdego z nas. Urodzona w Arizonie, wychowana przez trudne ulice Filadelfii, niemalże z zerowym zasobem finansowym przez cały okres dojrzewania, rozwijała silne poczucie tożsamości, które napędza jej sztukę do dziś.

“Będąc dziewczyną wywodząca się z różnych ras mogę czerpać z różnych inspiracji. Tak naprawdę postrzegam to jako super moc. W pewnym sensie nie jestem tylko jedną osobą, więc muzyka, którą tworzę też jest różnorodna. Dzięki temu każdy może w mojej muzyce odnaleźć swoją historię. Historie, które opowiadam, nie pochodzą tylko z moich doświadczeń, ale czerpię również z doświadczeń moich rodziców. Mój tato uwielbiał rap, czy R&B i dużo słuchaliśmy tego w jego domu. Z kolei w domu mojej mamy, gdzie spędzałam większość czasu, słuchaliśmy całkiem innej muzyki. Myślę, że przeżywanie prawdziwych doświadczeń dodaje moim utworom prawdy.“ – mówi Kiana.