Date & time Venue Proxima Tickets 30-40 PLN Lineup Otwarcie klubu 18:00
Start koncertu 19:00
Tickets null Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl
empik
eventim.pl
media markt, saturn
palladium.art.pl ticketpro.pl Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Koncerty w ramach Klasz Ov The Sejtans są organizowany przez zespół Leash Eye i wpisały się już na stałe w koncertowy krajobraz Warszawy. Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rockandrollowej i metalowej a cechą charakterystyczną zróżnicowany lineup. Podczas poprzednich edycji “Klasza” zagrali m.in.: Rootwater, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, Testor, Wild Pig, Exlibris, Death Denied, Setheist, Steel Habit, Leash Eye czy legendarny Proletaryat.
To już trzynasta edycja tego mini festiwalu i jednocześnie pierwsza, która odbędzie się w Klubie Proxima.

Line Up:
LEASH EYE https://www.facebook.com/leasheye/
CARNAL https://www.facebook.com/Carnal/ FIASKO
https://www.facebook.com/fiaskopolo/
ROSK https://www.facebook.com/roskband/

LEASH EYE – połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach, z dozą mieszaniny stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku trzy longplaye, w tym ostatni Hard Truckin’ Rock wydany we wrześniu 2013.

CARNAL – to zespół zdecydowanie wyróżniający się na tle polskiej sceny metalowej. Powstali w 1999 roku i od samego początku koncentrują się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki. Mają na koncie znakomicie przyjęte albumy “Curse This Day”, “Undefinable” i “Re-Creation” oraz całą masę zagranych koncertów m.in u boku: Moonspell, Paradise Lost, In Flames, Obituary oraz udział w festiwalach takich jak Metalmania czy Hunterfest.

FIASKO – to eksperyment muzyczny powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała na deskach stołecznej Progresji pod koniec 2010 roku. Efektem muzycznego powrotu jest płyta “Głupcy umierają”, będąca fuzją rocka/metalu i szeroko rozumianej muzyki elektronicznej.

ROSK – postmetalowe dziecko stolicy, poruszające się równiez w klimatach ambient i ritual. Autorzy albumu Miasma wydanego w tym roku.