Date & time Venue Palladium Tickets 120 PLN Lineup drzwi 19:00
start koncertu 20:00
Ticket distribution ebilet.pl goout.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Hasło ostatnich miesięcy brzmiało “Każdy pomaga jak może”. Cały czas jednak mamy świadomość, że ta szeroko rozumiana pomoc jeszcze się nie skończyła, wręcz przeciwnie, dopiero się zaczyna…
Z tego powodu organizujemy koncert charytatywny dla dzieci z Ukrainy aby wesprzeć je w tym skrajnie ciężkim dla nich okresie. Te chwile są dla nas wszystkich trudne i nie możemy zapomnieć aby dbać o samych siebie. Z tego powodu przychodzimy ze wsparciem wszystkim zmęczonym szlachetną pomocą i oferujemy Wam nie byle jaki koncert.

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/koncert-charytatywny/

Mamy zaszczyt poinformować, iż w koncercie, który poprowadzą dla Państwa Zbigniew Zamachowski wraz z Wojciechem Malajkatem wystąpią:
– Natalia Kukulska w duecie z Adamem Sztabą
– Grupa MoCarta
– Olena Komzurova z Odessy
– Anna Maria Jopek w duecie z Robertem Kubiszynem
– Pono

Całe przedsięwzięcie będzie uzupełnione o scenografię techniką mapping 3D przygotowany przez firmę Fenix Art, a streamowaniem koncertu na żywo zaopiekuje się Forest Grandfather Studio tak aby wszystkie zmęczone dusze mogły odpocząć .
W czasie trwania koncertu uruchomiona zostanie również aukcja internetowa, w ramach której będą mogli Państwo nabyć prace cenionych i wyjątkowych polskich fotografów: Paweł Fabjański, Piotr Jaxa, Tomasz Sikora oraz Karol Grygoruk.

W imieniu Fundacji “Od Granicy do Mieszkania” oraz Artystów czekamy na Państwa z otwartymi ramionami.

Bilety