Date & time Venue Palladium Tickets 99 PLN Ticket distribution ebilet.pl goout.net

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ważny komunikat!!
w związku z trwającymi obostrzeniami dotyczącymi zapełnienia sali byliśmy zmuszeni dokonać stosownych relokacji które dotyczą jedynie klientów, którzy zakupili bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego przez system Goout. Klienci, którzy zakupili bilety:
– na dzień 18.06 godz. 18:00 oraz 19.06 godz. 21:00 zostali przeniesieni na dzień 19.06 godz. 18:00. Na ten termin została przeniesiona również część klientów z dnia 18.06 godz. 21:00 o czym zostali Państwo poinformowani mailowo.
Powyższe zmiany nie dotyczą klientów, którzy zakupili bilety przez stronę ebilet.
Mimo wprowadzonych zmian mamy nadzieję, że uda się Państwu przyjść na koncert,
pozdrawiamy,
Zespół Palladium

Koncert I przeniesiony z 20.11 na 22.03 na 29.04 na 18.06 godzina 21:00

Uwaga! Bilety zachowują ważność. Jeżeli jesteś zainteresowany zwrotem zgłoś się do punktu w którym kupiłeś bilet.

Krzysztof Zalewski ZABAWA TOUR

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

“Życie to nie zabawa, tylko zawody” – konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły. Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta „Złoto”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show – cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.
Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym – niby przewrotnie – „Zabawa”. „Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny” – tak “Zabawę” widzi jej twórca.
Mimo niespokojnych czasów udało się zorganizować trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Wszystkie koncerty odbędą się w reżimie sanitarnym, biletowana w ograniczonych ilościach.

BILETY:
eBilet
GoOut

Bilety