Date & time Venue Proxima Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Los Angeles, Kalifornia (12 listopada 2018 r.) – LANY – w składzie: Paul Klein, Jake Goss i Les Priest – ogłaszają trasę koncertową “Malibu Nights” która rozpocznie się w 2019 roku i zostanie wyprodukowana przez Live Nation. Trasa obejmie ponad 75 koncertów w Ameryce Północnej, Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Azji. Północnoamerykańska część rozpocznie się 23 kwietnia w Miami i trafi do 35 miast, zanim zakończy się w słynnym greckim teatrze w Los Angeles 27 czerwca. Trasa będzie promowała drugi album zespołu, Malibu Nights, który został wydany 5 października nakładem Interscope. Los Angeles Times o albumie: Dopracowany i delikatny album, całkowicie nowoczesnego zespołu, który trafi we wszystkie trendy 2018 roku.

Występy na żywo LANY sprawiły, że krytycy się zachwycali…
“ENIGMATIC frontman Paul Jason Klein carried the sea of fans through his PASSIONATE DELIVERY of the starry-eyed, gushy pop tracks, losing himself in smooth dance breaks… LANY’s star power was both OUT-OF-THIS-WORLD and INCREDIBLY EFFORTLESS.” – Rolling Stone

“LANY showed off why they’re one of the FASTEST RISING GROUPS in rock with a CAPTIVATING and CREATIVE PERFORMANCE… Paul Jason Klein worked the crowd, gently crooning about loss and healing with the CHARISMA of a SEASONED R&B STAR.” – Billboard

Bilety na warszawski koncert trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 16 listopada o godzinie 10:00
Malibu Nights to kontynuacja debiutanckiego albumu zespołu, który został wydany w 2017 r. i wspiął się na sam szczyt listy Billboard Top Rock Albums. Zespół z głównym singlem “Thru These Tears” promującym ich płytę wystąpił w takich programach jak “The Late Late Show” z udziałem Jamesa Cordena czy The TODAY Show. Utwór został doceniony przez krytyków muzycznych, a TIME Magazine nazwał go jedną z “5 piosenek, które musisz wysłuchać w tym tygodniu.” Zespół w ramach promocji albumu, zagrał kilka koncertów w Ameryce co zaowocowało m.in. dwoma wyprzedanymi występami w Hollywood Palladium, z czego pierwszy z nich wyprzedał się w zaledwie 10 minut.
LANY:
LANY to trio pochodzące z Los Angeles, w skład którego wchodzą Paul Klein (fortepian, gitara), Les Priest (instrumenty klawiszowe, gitara), Jake Goss (perkusja). Zespół powstał w Nashville w 2014 roku, a po przeprowadzce do Los Angeles wydali swoje pierwsze utwory. LANY ruszył w niesamowitą trasę koncertową po całym świecie i zagrała ponad 350 koncertów. W 2017 roku zespół wydał swój debiutancki album, który wspiął się na szczyt listy Billboard Top Rock Albums. Muzyka zespołu LANY w serwisach streamingowych została odtworzona ponad milion razy, a zespół wyprzedaje kolejne koncerty na całym świecie.
W 2018 roku zespół wydał kolejny album, który promowali podczas wielu amerykańskich festiwali (Coachella, Governors Ball czy Bonnaroo) zbierając kolejne, pochlebne recenzje od krytyków muzycznych. “The Best Stage Presence” czy “out-of-this-world” to tylko niektóre z określeń, które pojawiły się na temat ich występów, m.in. w magazynie Rolling Stone.
Album ‘’Malibu Nights’’ to płyta wypełniona euforycznymi utworami, w której radosny pop łączy się z delikatnymi balladami.