Date & time Venue Proxima Tickets od 99 PLN Lineup DOORS TIME: 18:30
Frightful 19:30
Tougness: 20:20
LEFT TO DIE: 21:20
Ticket distribution ebilet.pl knockoutprod.net Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

🇵🇱 Jeśli w jednym zespole grają muzycy z Obituary, Gruesome, Exhumed czy Inhuman Condition, to wiadomo, że będzie to sama rzeź.
Left to Die, podczas swojego jedynego przyszłorocznego występu w Polsce, zagra materiał z dwóch pierwszych płyt legendarnego Death, a do tego być może coś nadciągającej EP-ki, nad którą pracują.
🇬🇧 Left To Die will perform in Warsaw, in March 2023.

🎸 𝗟𝗘𝗙𝗧 𝗧𝗢 𝗗𝗜𝗘 🇺🇸 death metal:
Death to kapela legendarna, ale z racji na przedwczesną śmierć Chucka Schuldinera wielu nie miało okazji doświadczyć jej na żywo – zwłaszcza, jeśli jest się fanem najwcześniejszego, obskurnego oblicza grupy. Left to Die wychodzą naprzeciw oczekiwaniom. Zespół złożony z takich legend jak Terry Butler (Obituary, Inhuman Condition, niegdyś Massacre i właśnie Death) czy Matt Harvey (Exhumed) to wymarzona propozycja dla maniaków metalu śmierci w paskudnej, obdartej z jakiegokolwiek efekciarstwa formie.
Grupa na koncertach ogrywa przede wszystkim materiał ze “Scream Bloody Gore” oraz “Leprosy”, co oznacza samo dobro w deathmetalowych kategoriach, a do tego dłubie nad własnymi utworami, które już niedługo zasilą debiutancką EP-kę. Kochacie “Pull the Plug” albo “Born Dead” (“Relief does not exist!”)? Nie możecie tego przegapić.
🔗 https://www.facebook.com/lefttodiedeathmetal
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=KKiSfDlVhWw
🔗 https://www.instagram.com/left_to_die_official/

🎸 𝗙𝗥𝗜𝗚𝗛𝗧𝗙𝗨𝗟 🇵🇱 death metal:
Trójmiejskie Frightful jest osobnym bytem na gęsto zaludnionej scenie deathmetalowej w naszym kraju. Ich indywidualny charakter to przekładaniec, w którego skład wchodzi melodyka szwedzkiego black metalu oraz ciężar i chwytliwość śmiercionośnej Florydy z dodatkiem thrashowych cięć. Kilkuletni staż i wzmożone zainteresowanie ostatnim albumem “Spectral Creator” (2021 r.) zagwarantowały zespołowi szereg koncertów w Polsce i poza jej granicami, a nawet supportowy slot przed Blood Incantation w trakcie ich wizyt na nadwiślańskiej ziemi.
🔗 https://www.facebook.com/Frightfulband
🔗

🔗 https://instagram.com/frightful_band
🎸 𝗧𝗢𝗨𝗚𝗛𝗡𝗘𝗦𝗦 🇵🇱 death metal:
Jedna z głośniejszych premier w zeszłorocznej ramówce Godz ov War Productions (czyli “The Prophetic Dawn”) to oldschoolowy death metal, ale w konwencji pod włos. Pamiętacie zaplątane w transowym szale riffy Immolation? Wzdychacie za ożywczym ciężarem Cannibal Corpse? Brakuje wam abstrakcyjnej rytmiki Demilich? Toughness zapewni to wszystko, dodając do tego stworzony w tekstach świat tak straszny i niezrozumiały, że wykraczający poza najśmielszą wyobraźnię.
🔗 https://www.facebook.com/ToughnessOfficialPL
🔗

🔗 https://instagram.com/toughnesspl

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod