Date & time Venue Palladium Tickets 99 zł Lineup 19:00 otwarcie drzwi
20:00 start koncertu
Ticket distribution eventim.pl
www.eventim.pl/letniebrzmienia

Sorry, this entry is only available in Polish.

Letnie Brzmienia w Palladium: Jazz Band Młynarski-Masecki – ZMIANA MIEJSCA
?
Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia. W repertuarze Jazz Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Aranżacje Marcina i glos Janka nadają całości zupełnie nowy oddech, czyniąc tę muzykę aktualną i użytkową, do tańca i wzruszeń.
?
29 lipca 2021r., czwartek, godz. 20:00

Bilety w cenie: 99 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/letniebrzmienia

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Uwaga!
Ze względów logistycznych, zaplanowany na 29 lipca 2021 r. koncert Jazz Band Młynarski-Masecki przenosi się do Palladium. Data oraz godzina koncertu pozostają takie same. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Dziękujemy i zapraszamy,
Zespół Good Taste Production
Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego
Zapraszamy na Błonia PGE Narodowego na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, KRÓLA, Ani Dąbrowskiej, Jazz Bandu Młynarski – Masecki oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!