Date & time Venue Hybrydy Tickets 10pln – lista FB* 20pln – pozostali Lineup Start: 22.00 Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

? 90’s Dance. W repertuarze m.in.:
2 UNLIMITED, ACE OF BASE, AQUA CAPTAIN JACK, DJ BOBO, DR. ALBAN, CORONA, CULTURE BEAT, E-ROTIC, FUN FACTORY, GALA, HADDAWAY, ICE MC, LA BOUCHE, MASTERBOY, MR. PRESIDENT, REAL McCOY, REDNEX, SCATMAN JOHN, TECHNOTRONIC … i wiele, wiele innych!

Miłość ❤️ Taniec ? Zdrowy Sex ?
? To przekaz projektu Love Message, który w 1996 r. zjednoczył artystów sceny dance w szerzeniu idei dobrej zabawy, tolerancji oraz edukacji seksualnej.

? Love Message to synteza fenomenu europejskiego ruchu muzyki dance lat 90-tych. To proste, beztroskie brzmienia płynące prosto z serca, dające dużo radości ze wspólnej, ekstatycznej zabawy. To przekaz pełen:
☀ miłości do życia
☮ nawoływania do tolerancji i edukacji
? afirmacji własnego potencjału
? upodobania do erotyki i romantyzmu

? Z dumą zapraszamy Cię na imprezę retro w całości poświęconą odtworzeniu tamtego klimatu. Przenieś się z nami do świata muzyki euro-dance lat 90-tych i poczuj pozytywne, beztroskie wibracje! …których dzisiejsza rzeczywistość tak bardzo potrzebuje ?

➖➖➖
? HYBRYDY, ul. Złota 7/9, Warszawa
? Start: 22.00

? Bilety:
10pln – lista FB*
20pln – pozostali
* Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10 pln wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział. Listę FB zamykamy w dniu imprezy o godz.18.

➖➖➖
Zapraszają:
RETRO LOVERS
https://www.facebook.com/RetroLoversWarsaw/
HYBRYDY
https://hybrydy.pl/