Date & time Venue Proxima Tickets Wkrótce Lineup 17:00 Otwarcie drzwi
17:30 Additional Time
18:10 The Take
18:50 Hometown Crew
19:35 Hazen Street
20:20 Drain
21:10 H2O
22:10 Madball
Ticket distribution ebilet.pl
empik
eventim.pl goingapp.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

MADBALL powraca do Polski w ramach Rebellion Tour 2023! W line-up’ie pojawią się także H2O, Drain, Hazen Street, Hometown Crew, The Take oraz Additional Time. Zespoły wystąpią na scenie warszawskiej Proximy już 10.03.2023! Będzie to jedno z najbardziej hardcorowych wydarzeń tego roku!
REBELLION TOUR 2023
💥MADBALL
💥H2O
💥DRAIN
💥HAZEN STREET
💥HOMETOWN CREW
💥THE TAKE
💥ADDITIONAL TIME
📅10.03.2023
📍Warszawa, Proxima
🎟BILETY: wkrótce!
🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
➡ MADBALL (USA) – hardcore
Madball to nowojorski zespół hardcore, który powstał pod koniec lat 80, jako poboczny projekt Agnostic Front. Pierwszym wydawnictwem Madball była EP-ka Ball of Destruction z 1989 roku. To NYHC w najlepszym wydaniu! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ich ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie.
🌐https://www.facebook.com/madballNYC/
🌐https://www.instagram.com/madballnyc/
🔊„Doc Marten Stomp” –

🔊„Rev Up” –

🔊„Pride (Times Are Changing)” –

➡ H2O (USA) – hardcore punk
Założony w 1994 roku zespół H2O jest jednym z bardziej znanych zespołów drugiej fali straight edge hardcore. W latach 90 i 2000 zespół nieustannie koncertował, stając się synonimem hardcorowego brzmienia ze Wschodniego Wybrzeża. Nowojorski zespół powstał jako grupa przyjaciół, na czele której stanął Toby Morse ze Sick of It All.
🌐https://www.facebook.com/H2Ogo
🌐https://www.instagram.com/h2obandofficial/
🔊”Nothing to Prove” – https://www.youtube.com/watch?v=29daRzTkR7k
➡ DRAIN (USA) – hardcore
Od momentu powstania w 2014 roku Drain wydał dwie EP-ki i jedną pełnometrażową płytę: Over Thinking (2016), Time Enough at Last (2017) oraz ich debiutancki album California Cursed (2020). Zespół czerpie inspirację z thrashu i hardcore’u z lat 80-tych i 90-tych. Zyskując rozgłos dzięki energicznym i chaotycznym występom na żywo, Drain wyruszy w trasę Rebellion Tour 2023.
🌐https://www.facebook.com/drain831
🌐https://www.instagram.com/drain831/
🔊 “California Cursed” –

🔊 “Watch You Burn” –

➡ Hazen Street (USA) – hardcore
Amerykańska supergrupa, która powstała na początku 2004 roku. W skład zespołu wchodzą Freddy Cricien i Hoya Roc (Madball), Toby Morse (H2O), David Kennedy (Box Car Racer, Over My Dead Body, później Angels & Airwaves) i Mackie (Cro-Mags & Bad Brains). Hazen Street wydali swój debiutancki album zatytułowany Hazen Street w wytwórni DC Flag Records Joela i Benjiego Maddena. Zespół łączył mocny współczesny hardcore z metalowymi, rap-rockowymi i popowymi tonami.
🔊 “Are You Ready?” –

🔊 “Trouble” –

🔊 “Fool The World” –

➡ Hometown Crew (Holandia) – hardcore punk
Hometown Crew to 5 osobowy zespół z Weert w Holandii. Powstały w listopadzie 2014 roku zespół dąży do brzmienia będącego połączeniem Go It Alone, Carry On, Have Heart i Bane. W ciągu ostatnich 5 lat Hometown Crew dzieliło scenę z takimi zespołami jak Madball, Cro-Mags czy Backfire! Ich pierwsza długogrająca płyta ukazała się w kwietniu 2020 roku.
🌐https://www.instagram.com/hometowncrewband/
🌐https://www.facebook.com/hometowncrewband/
➡ The Take (USA) – hardcore
Słynny perkusista NYHC Will Shepler (wcześniej Agnostic Front, Madball) i basista Sick Of It All Craig Setari (również wcześniej Agnostic Front) wpadli na pomysł na hardcorowe power trio. Niedługo potem Scott i Will rozpoczęli pracę nad debiutanckim albumem The Take, który został wydany W 2019 roku i spotkał się z uznaniem krytyków.
🌐https://www.facebook.com/the.take.nyc/
🌐https://www.instagram.com/the.take.nyc/
🔊 “Elitist” –

🔊 “Place The Blame” –

🔊 “Revolution Now” –

➡ Additional Time (Niemcy) – hardcore
Założony w Saarlouis w 2011 roku przez stałych członków sceny hardcore z południowo-zachodnich Niemiec, Additional Time wnosi doświadczenie i metalową nutę do swojego potężnego hardcorowego brzmienia. Grupa zyskała fanów podczas licznej serii europejskich tras koncertowych.
🌐https://www.facebook.com/additionaltime/
🌐https://www.instagram.com/additionaltime/
🔊 “Filled with Rage” –

🔊 “Seize the Day” –

🔊 “Servant to the Hate” –

—————————————
Wpadaj na Instagram➡http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil➡http://bit.ly/Nasz–Facebook