Date & time Venue Palladium Tickets 129-189 PLN Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Michele Morrone zapowiada koncert promujący jego debiutancki album “Dark Room”!

Już 1 marca czeka nas wydarzenie absolutnie wyjątkowe – koncert Michele Morrone, który szturmem podbił Polskę swoją grą aktorską, elektryzującym wyglądem oraz … sensualnym, męskim wokalem ?

Michele podbił serca Polek jako odtwórca głównej roli w najgłośniejszym filmie tego roku -“365 dni”. Jego rozpoznawalność rosła z dnia na dzień – nie tylko na terenie Polski, ale także globalnie, sięgając do takich krajów jak Brazylia, Francja czy Japonia.

Pierwszy singiel Michele Morrone “Feel it” odniósł ogromny sukces i zyskał pozytywne recenzje zarówno w branży muzycznej, jak i wśród fanów.

Teledysk z wynikiem 1 miliona wyświetleń w pierwszy weekend po premierze trafił na #1 karty na czasie i długo utrzymywał pozycję lidera wśród najczęściej udostępnianych treści serwisu Youtube. Zobacz teledysk! https://www.youtube.com/watch?v=WnIL4o6_D8M

Singiel zapowiada debiutancki album artysty, zatytułowany “Dark Room”. Płyta trafi na półki sklepowe już 14.02.2020 roku! A już teraz jest dostępna w przedsprzedaży: https://www.empik.com/dark-room-morrone-michele,p1238056722,muzyka-p

Wydarzenie odbędzie się już 1 marca 2020 roku w Teatrze Palladium.