Date & time Venue Proxima Tickets od 199PLN Lineup Wstępny harmonogram imprezy:

13:45 – otwarcie bram dla biletów FOTO TIME oraz VIP
17:00 – otwarcie bram dla biletów standard
18:30 – koncert
Ticket distribution goingapp.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Miłostki On Tour to pierwsza solowa trasa koncertowa Julii Żugaj, promująca wydawnictwo o tym samym tytule. Julia swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w projekcie TEAM X. Nagrywanie wspólnych piosenek z zabawy przerodziło się w pasję, której efektem było pójście własną ścieżką i intensywna praca nad Miłostkami.

Podczas jesiennej trasy koncertowej Julia Żugaj odwiedzi 5 polskich miast (Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków) i łącznie zagra 7 koncertów. Fani będą mogli nie tylko posłuchać najpopularniejszych utworów artystki, ale również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz wziąć udział w wyjątkowych spotkaniach Q&A.

“Nie mogę się doczekać aż wreszcie zagramy nasz pierwszy koncert i ruszę na spotkania z Wami! Długo ukrywaliśmy fakt, że pracuję nad płytą i ten czas oczekiwania na podzielenie się z Wami tą informacją był bardzo ekscytujący. Podobnie było z trasą koncertową, dlatego bardzo cieszę się, że to już. Choć nie ukrywam, że przygotowuję dla Was kilka muzycznych niespodzianek – poza swoimi utworami, zagram kilka coverów, które na pewno przypadną Wam do gustu. Wszystkiego dowiecie się na koncertach!”

Wstępny harmonogram imprezy:

13:45 – otwarcie bram dla biletów FOTO TIME oraz VIP
17:00 – otwarcie bram dla biletów standard
18:30 – koncert

BILETY

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie kampusu ochota uniwersytetu warszawskiego, zwracamy się do wszystkich uczestników planowanego wydarzenia o:

• korzystanie z wejścia na teren campusu od strony ulicy Żwirki i Wigury,
• niezbliżania się do ogrodzonego płotami terenu budowy,
• zachowania bezpiecznej odległości od pojazdów budowlanych korzystających ze wspólnych dróg dojazdowych.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!
Klub Proxima