Date & time Venue Palladium Tickets 95/110/125/145 PLN Ticket distribution bileteria palladium goout.net Links GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Znany na całym świecie.

Teatr Komedii plastycznej “MIMIRICHI” – istnieje od ponad 40 lat!

USA, Europa, Wielka Brytania, Ameryka Południowa, Azja – w ciągu czterech dekad koncertowania mimirichi zgromadziło miliony uśmiechów widzów! Teatr zdobył pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie variety show w Stuttgardzie, złoty medal Festiwalu Teatralnego w Edynburgu, a także jest członkiem Światowego Stowarzyszenia klaunów.

Tytuł “ Mimirichi ” oznacza bogatą mimikę i plastykę, to one pomagają aktorom bez słów, być różnorodnym w swoich programach w każdym kraju na świecie i bez względu na wiek widzów .
Występy teatru “Mimirichi” to zawsze niezwykle zabawna, jasna akcja, która daje doskonały nastrój i niezapomniane wrażenia wszystkim, dorosłym i dzieciom.

Papierowy świat, to świat, z którym mamy do czynienia na co dzień ,ale taki zabawny, niesamowity, fascynujący i beztroski – może być tylko w interpretacji teatru “Mimirichi”

Jest to program, który da Ci wiele pozytywnych, radosnych emocji i gwarantuje, że podniesie Cię na duchu w przeddzień świąt noworocznych.

Bilety