Date & time Venue Proxima Tickets 79 zł Ticket distribution biletomat.pl
empik
eventim.pl fource.pl goingapp.pl goout.net ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Niestety, z wiadomych, koronawirusowych przyczyn po raz kolejny zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu nothing,nowhere. w Warszawie. Nie ustajemy jednak w staraniach, aby zaprosić Joe Mulherina do Polski i wraz z managementem artysty udało nam się ustalić nową datę występu w naszym kraju. Tym samym nothing,nowhere. zagra w Klub Proxima 3 grudnia 2022 roku, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność.
Do zobaczenia! ✌️
Team Fource

Poruszający, emocjonalny i szalenie autentyczny – taki jest projekt nothing,nowhere., który elektryzuje fanów emo rapu na całym świecie. Opowiadający w utworach o swoich własnych przeżyciach Mulherin trafia prosto w serca słuchaczy a jego żywe koncerty są prawdziwymi spektaklami. Jak przyznaje Mulherin w nothing,nowhere. chodzi o więź. Więź, która łączy go z fanami z całego świata, którzy zbierają się, żeby doświadczyć jego występów na żywo i słuchać jego utworów online. To dzięki tej więzi artysta jest w stanie wejść na scenę co wieczór i dzielić się swoją muzyką, mimo dręczącego go strachu i problemów natury psychicznej.

Dokładny harmonogram koncertu zostanie opublikowany tutaj oraz na stronie organizatora w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

Bilety