Date & time Venue Proxima Tickets 79 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu) Ticket distribution biletomat.pl ebilet.pl
empik
go-ahead.pl goingapp.pl
media markt, saturn
ticketmaster.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert nothing,nowhere. już 12 czerwca w Warszawie. Muzyk wraca do naszego kraju po wyprzedanym koncercie w listopadzie.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 11:00.

nothing,nowhere. znajdziecie tworzącego w samotności – gdzieś w zagraconej piwnicy w Vermont. To w tym podziemiu aspołeczny chłopak postanowił w ironiczny sposób dotrzeć ze swoją twórczością nie tylko do reszty kraju, ale też świata. Od czasu rozpoczęcia jego artystycznej działalności (kwiecień 2015) osiągnął ponad milion odtworzeń na platformie SoundCloud w przeciągu dziesięciu miesięcy i znalazł swoje miejsce w sieci. Jego muzyka to emo spotykające trap i szarpiące serce gitarowe riffy. Zapomnijcie jednak o gatunkach – to po prostu nothing,nowhere.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-06-12 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Godziny: 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu
Ceny biletów: 79 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu)
Miejsca sprzedaży: www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

Bilety