Date & time Venue Palladium Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl eventim.pl goout.net Links Facebook Event GoOut link

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ostatnie bilety do nabycia w kasie Palladium!!!

UWAGA KONCERT PRZEŁOŻONY Z 06.06.2020 GODZ. 21:00 i 29.05.2021
NOWA DATA 04.06.2022 GODZ. 21:00

Drodzy Państwo,
pandemia uniemożliwia nam zrealizowanie zaplanowanej na ten rok trasy SIESTA w drodze: Pat Metheny. Dobra informacja jest taka, że mamy już zaplanowane nowe daty i zagramy dla Was w Palladium. Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem, zrealizujemy go dwukrotnie:
4 czerwca 2022/ WARSZAWA, PALLADIUM godz. 18:00 i 21:00
Mamy nadzieję, że zostaniecie z Nami.
Poniżej kilka słów od dyrektora artystycznego projektu, Marcina Kydryńskiego:
Moi drodzy,

póki mogę, spaceruję po moim mieście. Taki sport. W witrynach mijanych kawiarni widzę tabliczki w stylu: „Będzie już tylko lepiej”. Naprawdę wierzę, że będzie dobrze. I to wkrótce. „Dobrze” – musi tymczasem wystarczyć, zanim będzie „wspaniale”. Będzie też przepięknie, jak daje nadzieję piosenka, ale na ten stan przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Spieszę też z kolejną wieścią, tym razem wielkiego formatu. Wysiłkiem wielu ludzi i dzięki otwartości samego bohatera, koncerty Pata Metheny’ego z projektem Side Eye w całej Europie przeniesiono na rok 2022. Tym samym i nasza trasa szczęśliwie, jesteśmy pewni, dotrze do brzegu. Więcej: udało się zorganizować dodatkowy koncert w jednym z naszych ulubionych siestowych miast.

Cieszymy się na spotkanie z Mistrzem ale chyba najbardziej na spotkanie z Państwem. Proszę koniecznie przypomnieć sobie gdzie schowaliście bilety!
To nie zawsze nas cieszy, ale w tym jednym wypadku przypomnę z uśmiechem: rok minie ani się spostrzeżemy.

Najserdeczniej
Marcin

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Bilety na to wydarzenie były wyprzedane, natomiast ze względu na zmianę daty zawsze jakaś ich pula się zwalnia, także obserwujcie uważnie naszą stronę www.palladium.pl

Marcin Kydryński prezentuje: SIESTA w drodze
PAT METHENY – SIDE EYE
w/James Francies & Joe Dyson
W czerwcu 2022 roku fenomenalny gitarzysta Pat Metheny rusza w trasę koncertową. Koncert W Warszawie znajdzie się na mapie światowej prezentacji nowego projektu – PAT METHENY ‚SIDE EYE’
Pat Metheny, wirtuoz gitary, kompozytor, zdobywca 20 nagród Grammy to jedna z najbardziej znanych osobowości jazzu, ceniony i uwielbiany przez setki tysięcy fanów nie tylko tego gatunku muzyki. Stworzył własny, natychmiast rozpoznawalny styl o charakterystycznym brzmieniu i barwie. Pat Metheny jest prawdopodobnie jedynym jazzmanem o popularności dorównującej idolom pop-music, jest niekwestionowaną gwiazdą najważniejszych festiwali na całym świecie.
„Chciałem stworzyć stałą scenę na której rotacyjnie występować będą muzycy u progu swych karier, ci którzy szczególnie mnie zainteresowali.” – wyjaśnia Pat…. i kontynuuje, „Od mych pierwszych kroków w Kansas City, ale i później, czerpałem garściami z możliwości, jakie dawali mi starsi koledzy po fachu, by rozwijać się i swoją muzyczną osobowość przez pryzmat ich doświadczenia i specyficznych wyzwań ich muzyki. Czułem, że chciałem też stworzyć taką platformę, która pozwoliłaby mi skupić się na młodych muzykach, których ostatnio polubiłem, czy też z których muzyką poczułem pewne pokrewieństwo”.
„Często zgłaszają się do mnie początkujący muzycy, którzy przyznają się do wielkiej inspiracji moimi utworami i płytami i zdarza się, że zapraszam ich do siebie, żeby pograć. Bardzo często mój wpływ przejawia się wręcz w ich muzycznej naturze, bo dosłownie wyrośli na mojej muzyce. Inspiruje mnie, jak różnie sobie radzą z muzycznymi wyzwaniami niektórych moich starszych kawałków i łapię się na myśleniu, jak by to było napisać coś nowego specjalnie dla nich. Ten projekt ma nam to właśnie umożliwić.”
Gośćmi obecnej edycji „Side Eye” są pianista i klawiszowiec James Francies, oraz perkusista Joe Dyson.
SIESTA należy do grona najcenniejszych programów muzycznych. Marcin Kydryński, związany z radiem od dnia przełomu w 1989 roku, wymyślił SIESTĘ blisko dwadzieścia lat temu i od tamtej pory logo z „frunącym mężczyzną” pojawia się na bestsellerowych płytach, afiszach SIESTA Festiwalu w Gdańsku i w kolejnych miastach, które przyjmują pod swoje skrzydła cykl koncertów SIESTA w drodze.
W Sieście przenikanie się kultur; zacieranie granic przy jednoczesnym szacunku dla tradycji regionów; pojednanie ponad historycznymi podziałami, to obok samej materii muzyki najcenniejsze wartości.
Pat Metheny dla SIESTY jest Artystą niejako założycielskim i postacią ważną też w życiu samego autora projektu. Wszak Pat i Marcin wraz z Anną Marią Jopek stworzyli słynną, przełomową dla polskiej muzyki ostatecznie „platynową” płytę Upojenie, którą wydano na całym świecie. Pat Metheny ze swoim nowym Trio odwiedzi pod banderą SIESTY u progu lata 2022 Warszawę. Ważny to moment dla SIESTY. Bezcenne doświadczenie dla melomanów w całej Polsce.

Bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/pat-metheny/?city=Warszawa

Bilety